یکشنبه, ۱۱ خرداد , ۱۳۹۹
11:33:18 - چهارشنبه 31 جولای 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تخصیص ۲۰ میلیارد تومانی برای نوسازی و تجهیز مدارس لرستان
تخصیص ۲۰ میلیارد تومانی برای نوسازی و تجهیز مدارس لرستان
۱۷.۵ میلیارد تومان برای تجهیز مدارس از طرف سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و ۲ میلیارد و چهارصد میلیون تومان توسط استانداری تخصیص یافت.استارت تکمیل پروژه های نیمه تمام و مدارس تعمیری شروع شده و ۴۱ مدرسه توسط خیرین و اداره کل نوسازی مدارس و ۱۵۷ مدرسه توسط استانداری بازسازی میشود.

شعار سال: ۱۷.۵ میلیارد تومان برای تجهیز مدارس از طرف سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و ۲ میلیارد و چهارصد میلیون تومان توسط استانداری تخصیص یافت.استارت تکمیل پروژه های نیمه تمام و مدارس تعمیری شروع شده و ۴۱ مدرسه توسط خیرین و اداره کل نوسازی مدارس و ۱۵۷ مدرسه توسط استانداری بازسازی میشود.

 رضا زینی وند در دومین جلسه ستاد پروژه مهر لرستان، با بیان اینکه پروژه مهر به عنوان اصلی‌ترین وظیفه و برنامه های آموزش و پرورش است، اظهار داشت: پروژه مهر به نوعی طلیعه و آغاز سال تحصیلی است که به واسطه آن به پیشواز سال جدید می رویم.

وی فعالیت در قالب پروژه مهر را اقدامی موثر برای شروع سال تحصیلی جدید دانست و افزود: همه جلوه هایی مدیریتی آموزش و پرورش باید در پروژه مهر متبلور و نمایان شود و سلایق و خلاقیت مدیران را قطعاً میتوانیم در اجرای پروژه مهر مشاهده کنیم.

خبر جدید  در بروجرد اعلام هشدار می‌کنم

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان پروژه مهر را به دو بخش تقسیم کرد و افزود: ایجاد فضای فیزیکی مدارس و تهیه و تعمیر و تجهیز مدارس بخشی از سخت افزار پروژه مهر است؛ ثبت نام، برنامه ریزی درسی، آموزشی و پرورشی و آموزش نیروی انسانی و توانمندسازی معلمان بخشی از نرم افزار پروژه مهر مدارس است.

زینی وند مقدم با اشاره به وقوع سیل در لرستان گفت: امسال بخاطر سیل فروردین مشکلات اجرایی پروژه مهر در سطح استان مضاعف است.

خبر جدید  54 درصد آب شهرک های صنعتی لرستان هدر می‌رود

وی خاطر نشان کرد: بر اثر وقوع سیل تعداد ۱۱۳ مدرسه به طور کامل تخریب شده است و ۳۱۰ مدرسه آسیب جدی دیده است و ۱۷۹ مدرسه تجهیزات خود را از دست دادند.

زینی وند مقدم گفت: با تلاش هایی که انجام شده است استارت تکمیل پروژه های نیمه تمام و مدارس تعمیری به طور شبانه‌روزی شروع شده است و ۴۱ مدرسه توسط خیرین و اداره کل نوسازی مدارس و ۱۵۷ مدرسه توسط استانداری بازسازی و تخصیص اعتبار آن در حال انجام است.

وی با اشاره به تخصیص اعتبار ۱۷.۵ میلیارد تومان برای تجهیز مدارس از طرف سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و اعتبارات استانداری به مبلغ ۲ میلیارد و چهارصد میلیون تومان گفت: با توجه به تخصیص اعتبارات، امسال نسبت به سال های قبل انتظار می رود موضوع تجهیز مدارس بهتر از گذشته انجام پذیرد.

خبر جدید  ساخت بیش از ۳۲۰۰ واحد مسکونی توسط بنیاد مسکن لرستان در مناطق زلزله زده کرمانشاه

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان میزان جذب اعتبارات برای بازسازی مدارس را از محل خیرین ۸۶ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: همچنین برای بازسازی خسارت های ناشی از سیل مبلغ ۴۵ میلیارد تومان اعتبار توسط نوسازی مدارس به این امر اختصاص داده شده است.

شعار سال ،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری تحلیلی پرسنا،تاریخ انتشار:۸مرداد۱۳۹۸،کدخبر:۴۰۷۴۲،porsna.ir

تخصیص ۲۰ میلیارد تومانی برای نوسازی و تجهیز مدارس لرستان

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنیدداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد