یکشنبه, ۲۸ مهر , ۱۳۹۸
۱۱:۳۳:۱۸ - چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تخصیص ۲۰ میلیارد تومانی برای نوسازی و تجهیز مدارس لرستان
تخصیص ۲۰ میلیارد تومانی برای نوسازی و تجهیز مدارس لرستان
۱۷.۵ میلیارد تومان برای تجهیز مدارس از طرف سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و ۲ میلیارد و چهارصد میلیون تومان توسط استانداری تخصیص یافت.استارت تکمیل پروژه های نیمه تمام و مدارس تعمیری شروع شده و ۴۱ مدرسه توسط خیرین و اداره کل نوسازی مدارس و ۱۵۷ مدرسه توسط استانداری بازسازی میشود.

شعار سال: ۱۷.۵ میلیارد تومان برای تجهیز مدارس از طرف سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و ۲ میلیارد و چهارصد میلیون تومان توسط استانداری تخصیص یافت.استارت تکمیل پروژه های نیمه تمام و مدارس تعمیری شروع شده و ۴۱ مدرسه توسط خیرین و اداره کل نوسازی مدارس و ۱۵۷ مدرسه توسط استانداری بازسازی میشود.

 رضا زینی وند در دومین جلسه ستاد پروژه مهر لرستان، با بیان اینکه پروژه مهر به عنوان اصلی‌ترین وظیفه و برنامه های آموزش و پرورش است، اظهار داشت: پروژه مهر به نوعی طلیعه و آغاز سال تحصیلی است که به واسطه آن به پیشواز سال جدید می رویم.

وی فعالیت در قالب پروژه مهر را اقدامی موثر برای شروع سال تحصیلی جدید دانست و افزود: همه جلوه هایی مدیریتی آموزش و پرورش باید در پروژه مهر متبلور و نمایان شود و سلایق و خلاقیت مدیران را قطعاً میتوانیم در اجرای پروژه مهر مشاهده کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان پروژه مهر را به دو بخش تقسیم کرد و افزود: ایجاد فضای فیزیکی مدارس و تهیه و تعمیر و تجهیز مدارس بخشی از سخت افزار پروژه مهر است؛ ثبت نام، برنامه ریزی درسی، آموزشی و پرورشی و آموزش نیروی انسانی و توانمندسازی معلمان بخشی از نرم افزار پروژه مهر مدارس است.

زینی وند مقدم با اشاره به وقوع سیل در لرستان گفت: امسال بخاطر سیل فروردین مشکلات اجرایی پروژه مهر در سطح استان مضاعف است.

وی خاطر نشان کرد: بر اثر وقوع سیل تعداد ۱۱۳ مدرسه به طور کامل تخریب شده است و ۳۱۰ مدرسه آسیب جدی دیده است و ۱۷۹ مدرسه تجهیزات خود را از دست دادند.

زینی وند مقدم گفت: با تلاش هایی که انجام شده است استارت تکمیل پروژه های نیمه تمام و مدارس تعمیری به طور شبانه‌روزی شروع شده است و ۴۱ مدرسه توسط خیرین و اداره کل نوسازی مدارس و ۱۵۷ مدرسه توسط استانداری بازسازی و تخصیص اعتبار آن در حال انجام است.

وی با اشاره به تخصیص اعتبار ۱۷.۵ میلیارد تومان برای تجهیز مدارس از طرف سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و اعتبارات استانداری به مبلغ ۲ میلیارد و چهارصد میلیون تومان گفت: با توجه به تخصیص اعتبارات، امسال نسبت به سال های قبل انتظار می رود موضوع تجهیز مدارس بهتر از گذشته انجام پذیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان میزان جذب اعتبارات برای بازسازی مدارس را از محل خیرین ۸۶ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: همچنین برای بازسازی خسارت های ناشی از سیل مبلغ ۴۵ میلیارد تومان اعتبار توسط نوسازی مدارس به این امر اختصاص داده شده است.

شعار سال ،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری تحلیلی پرسنا،تاریخ انتشار:۸مرداد۱۳۹۸،کدخبر:۴۰۷۴۲،porsna.ir

تخصیص ۲۰ میلیارد تومانی برای نوسازی و تجهیز مدارس لرستان

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنیدداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد