سه شنبه, ۶ آبان , ۱۳۹۹
15:02:27 - یکشنبه 25 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تخلفات رانندگی در محورهای لرستان ۱۵ درصد کاهش یافت
تخلفات رانندگی در محورهای لرستان ۱۵ درصد کاهش یافت
به گزارش خبرنگار مهر، عباس شرفی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: براساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور، در دی ماه ۹۶ تعداد ۹ هزار و ۳۶۱ فقره تخلفات عبور و مرور از طریق سامانه‌های هوشمند کنترل سرعت موجود در محورهای مواصلاتی لرستان ثبت و برای پلیس ارسال شده است. وی ادامه داد: این […]

به گزارش خبرنگار مهر، عباس شرفی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: براساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور، در دی ماه ۹۶ تعداد ۹ هزار و ۳۶۱ فقره تخلفات عبور و مرور از طریق سامانه‌های هوشمند کنترل سرعت موجود در محورهای مواصلاتی لرستان ثبت و برای پلیس ارسال شده است.

وی ادامه داد: این در حالی است که در مجموع ۳۹۵ هزار و ۴۸۸ فقره تخلف در راه‌های کشور به پلیس گزارش شده، بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که  ۲.۳ درصد تخلفات کشور در لرستان به وقوع پیوسته است.

خبر جدید  انحلال خانه مطبوعات لرستان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان با بیان اینکه طی مدت یادشده تعداد تخلفات رانندگی در جاده‌های کشور نسبت به آذرماه ۱۶ درصد کاهش یافته است، افزود: در دی ماه ۹۶ تعداد تخلفات ارسالی از ۴۲ سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور موجود در جاده‌های لرستان نسبت به آذر ماه ۱۵ درصد کاهش داشته که گواه روشنی بر اثرگذاری سامانه‌های هوشمند جاده‌ای است.

خبر جدید  خروج آمریکا از برجام، پیش‌بینی دقیق رهبر را برای دنیا اثبات کرد

شرفی اظهار کرد: از مجموع تخلفات عبور و مرور در محورهای استان لرستان، پنج هزار و ۴۲ فقره برابر ۵۴ درصد کل تخلفات تخطی از حد مجاز سرعت متوسط و چهار هزار و ۳۱۹ فقره معادل ۴۶ درصد مربوط به سرعت لحظه‌ای است؛ این در حالی است که در آمار کشوری ۷۷ درصد تخلفات سهم سرعت لحظه‌ای و ۲۳ درصد به سرعت متوسط اختصاص دارد.

خبر جدید  چاپ 42 عنوان کتاب با موضوع دفاع مقدس در لرستان

وی گفت: محورهای بروجرد- خرم‌آباد و مسیر رفت و برگشت آزادراه خرم‌آباد- پل زال دارای بیشترین تخلف و کمترین تخلف نیز در سه محور بروجرد- پلدختر، اراک –بروجرد و نجف‌آباد- الیگودرز ثبت شده است.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد