یکشنبه, ۲۲ تیر , ۱۳۹۹
20:11:23 - پنج‌شنبه 11 ژوئن 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تخیلات یک نویسنده پیرامون اعتراضات مردم روستاى «برخودار»!
تخیلات یک نویسنده پیرامون اعتراضات مردم روستاى «برخودار»!
امام جمعه انقلابی لرستان با حضور در جمع مردم معترض «برخوردار»، خطاب به این مردم تعهد کرد که تا حل شدن مشکل مردم مظلوم منطقه و تنبیه شدن سرمایه دارانی که زندگی این مردم را مختل کرده اند، در کنار آنان خواهد ایستاد و دلسوزانه دغدغه‌های آنان را پیگیری خواهد کرد!

گروه دانشگاه خبرگزارى دانشجو-على جابرى؛ * ساعات ابتدایی انتشار خبر کوه خواری و نابود کردن اراضی طبیعی توسط کارخانه شن و ماسه منطقه برخوردار واقع در شهرستان نورآباد، بود که با حضور امام جمعه استان لرستان در منطقه یاد شده، بذر نورانی امید در قلب مردم مظلوم و معترض منطقه کاشته شد. اقدام ایشان اثبات کرد که بر خلاف فهم مطالبه گران، مسئولان پای کار انقلاب و دفاع از مستضعفین ایستاده اند.

امام جمعه استان لرستان با مردم معتمد منطقه دیدار و از نزدیک ابعاد بحران ایجاد شده در منطقه را رصد کرده و به دستگاه‌های ذی ربط، لزوم داشتن سعه صدر در برابر اعتراضات به حق مردم را یادآور شدند. مسئولان انتظامی و امنیتی منطقه نیز ضمن لبیک گویی به خواسته نماینده انقلابی، ولی فقیه در استان لرستان، نیرو‌های خود را از هرگونه برخورد تند و زننده با مردم بر حذر داشتند.

خبر جدید  مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شد+ تصاویر

شنیده‌ها از منابع محلی حاکی از آن است که فرمانده نیروی انتظامی منطقه اعلام کرده که در صورت اطلاع از وقوع هرگونه اقدام خلاف قانون از سوی ضوابط انتظامی ذیل خود با مردم منطقه به منظور دلجویی از این مردم شریف در کمترین زمان ممکن استعفای خود را تنظیم خواهد کرد.

امام جمعه انقلابی لرستان با حضور در جمع مردم معترض برخوردار، خطاب به این مردم متدین و خداجو تعهد کرد که تا حل شدن مشکل مردم مظلوم منطقه و تنبیه شدن سرمایه دارانی که زندگی این مردم شریف را مختل کرده اند، در کنار آنان خواهد ایستاد و دلسوزانه دغدغه‌های آنان را پیگیری خواهد کرد.

خبر جدید  ایستگاه مطالعه برای دانشجویان در دانشگاه لرستان برپا شد+ عکس

سخنان سرشار از امید و عدالت‌خواهانه این روحانی مبارز، موج جدیدی از امید را در قلب مردم منطقه و موج جدیدی از ترس را در قلب سرمایه داران ایجاد کرد.

داستان به این جا خلاصه نشد و دادستان کل استان لرستان با ورود به هنگام خود به عنوان مدعی العموم، برخورد قاطعانه قضایی با منادیان تخلف از قانون در این استان را در دستور کار خود قرار داد. مردم منطقه با مشاهده تلاش جهادی مسئولان، با پذیرش صدق نیّت آنان به خانه‌های خویش روانه شده و اخبار برخورد دستگاه قضا با سرمایه داران منطقه را از رسانه ملى پیگیری کردند.

خبر جدید  آماده//طرح احیای وزارت بازرگانی ناقض اسناد بالادستی است

متاسفانه، متن فوق سرتاسر تخیلات نویسنده بود و واقعیت نداشت؛ آنچه که در عمل اجرا شد به گونه‌ای دیگر بود…

*على جابرى-دبیر شوراى تبیین مواضع بسیج دانشجویى استان لرستان انتشار یادداشت‌های دانشجویی به معنای تأیید تمامی محتوای آن توسط «خبرگزاری دانشجو» نیست و صرفاً منعکس کننده نظرات گروه‌ها و فعالین دانشجویی است.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنیدداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد