شنبه, ۱۰ آبان , ۱۳۹۹
14:18:09 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تشخیص به‌موقع نیازمندان و حرکت در مسیر عدالت اجتماعی؛ وظایف اصلی مجموعه امداد
تشخیص به‌موقع نیازمندان و حرکت در مسیر عدالت اجتماعی؛ وظایف اصلی مجموعه امداد
گروه اجتماعی ـ مدیرکل کمیته امداد لرستان تشخیص به‌موقع نیازمندان و حرکت در مسیر عدالت اجتماعی را از وظایف اصلی مجموعه امداد لرستان ذکرکرد. به گزارش ایکنا از لرستان، جاسم محمدی‌فارسانی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان، امروز دوشنبه، ۱۲ اسفند در دیدار مدیران مجموعه امداد لرستان با نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان این‌که […]

گروه اجتماعی ـ مدیرکل کمیته امداد لرستان تشخیص به‌موقع نیازمندان و حرکت در مسیر عدالت اجتماعی را از وظایف اصلی مجموعه امداد لرستان ذکرکرد.

به گزارش ایکنا از لرستان، جاسم محمدی‌فارسانی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان، امروز دوشنبه، ۱۲ اسفند در دیدار مدیران مجموعه امداد لرستان با نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان این‌که با وجود پیشرفت در بسیاری از موارد در بحث عدالت عقب ماندیم، عدالت را متصل به برطرف کردن فقر محرومین دانست و افزود: رفع فقر و محرومیت که برگرفته از آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران است.
وی با بیان این‌که به فرموده امام راحل(ره) تنها کسانی تا آخر خط با نظام هستند که درد فقر و محرومیت را کشیده باشند، خاطرنشان کرد: در اغتشاشات اخیر که با کمک دشمنان بیرونی صورت گرفت هیچ موردی از حضور مددجویان تحت پوشش در اغتشاشات اخیر نبود.
محمدی‌فارسانی گفت: مردم ما در تمام گردنه‌ها همراه نظام اسلامی ایران بودند، کمااینکه مهم‌ترین هدف در امداد تشخیص به‌موقع یک نیازمند است.
مدیرکل کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) لرستان با بیان این‌که نگاه امداد به فقر یک مسئله جناح حزب و گروه نیست، ادامه داد: وظیفه امداد شناسایی فقر در حوزه مادی و معنوی است بدین معنا که باید نیازمند واقعی را تشخیص داده و به موقع به آن‌ها خدمت دهیم.

خبر جدید  ورودی قلعه فلک الافلاک ۵ هزار تومان است/ تغییر مسیر ورود به قلعه

توانمندسازی مددجویان تحت پوشش؛ اولویت کمیته امداد

وی اولویت دیگر کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان را توانمندسازی مددجویان تحت پوشش این نهاد است، تصریح کرد: امسال تعداد چهار هزار و ۳۰۰ شغل ایجاد شد، در سال آینده نیز مسیر اشتعال در راستای گیاهان دارویی، کشاورزی و دامداری است.
محمدی فارسانی در خصوص خدمات مجموعه امداد گفت: باید خدمات معنوی در کنار خدمات مالی باشد، این در حالی‌است که تلاش ما در این باشد که به‌لحاظ فرهنگی متناسب با سبک زندگی اسلامی اثرگذار باشیم.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان گفت: در حوزه توانمندسازی فرهنگی هر آن‌چه می‌توانیم اقدام کنیم و نیروهایی را تربیت کنیم که به تمام معنا در خط انقلاب و با رویکرد جهادی باشد.
وی افزود: درخواست ما این است که به عنوان یک نیروی انقلابی در این نهاد جهادی عمل کنیم و به تمام معنا در مسیر عدالت اجتماعی حرکت کنیم.

خبر جدید  اختتامیه جشنواره استانی علامه حلی لرستان برگزار می‏‎شود

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد