چهارشنبه, ۷ آبان , ۱۳۹۹
8:41:45 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تشریح برنامه‌های اداره‌کل آموزش و پرورش لرستان به‌مناسبت هفته زن
تشریح برنامه‌های اداره‌کل آموزش و پرورش لرستان به‌مناسبت هفته زن
گروه فرهنگی ـ مسئول امور بانوان و خانواده آموزش و پرورش لرستان از برگزاری کارگاه‌های آموزشی با رویکرد توانمندسازی بانوان و آموزش پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و همچنین تجلیل از بانوان موفق طی هفته زن در آموزش و پرورش استان طی هفته زن خبرداد. به گزارش ایکنا از لرستان، فریبا گله‌دار، کارشناس مسئول امور بانوان […]

گروه فرهنگی ـ مسئول امور بانوان و خانواده آموزش و پرورش لرستان از برگزاری کارگاه‌های آموزشی با رویکرد توانمندسازی بانوان و آموزش پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و همچنین تجلیل از بانوان موفق طی هفته زن در آموزش و پرورش استان طی هفته زن خبرداد.

به گزارش ایکنا از لرستان، فریبا گله‌دار، کارشناس مسئول امور بانوان و خانواده آموزش و پرورش لرستان سه‌شنبه، هشتم اسفند در جمع خبرنگاران در تشریح برنامه‌های اداره‌کل آموزش و پرورش لرستان در هفته زن و بزرگداشت مقام مادر، به برگزاری جلسه شورای راهبردی امورزنان و خانواده اشاره کرد و گفت: در این جلسه مقرر شد، کارگاه‌های آموزشی با رویکرد توانمندسازی بانوان و آموزش پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی برگزار شود و طی این هفته نیز از بانوان موفق و ساعی در حوزه‌های مختلف تجلیل شود.
وی دیدار با خانواده معظم بانوان شهید، نشست تخصصی در خصوص خانواده و ارتقاء جایگاه زنان، برگزاری مسابقات فرهنگی، هنری و ورزشی، همایش پیاده‌روی بانوان، فضاسازی محیطی، اجرای کلاس‌های کارگاهی در رابطه با تحلیل و محتوای آموزشی و همایش بانوان فرهنگی در خصوص آموزش رفتارهای بهداشتی و تربیتی ازجمله برنامه‌هایی است که در این هفته اجرا خواهد شد.
وی به نقش ارزنده بانوان در تعلیم و تربیت هم اشاره کرد و افزود: بیش‌از نیمی از کارکنان آموزش و پرورش را بانوان تشکیل می‌دهند و ضرورت دارد با نگاه جامع‌تری به توانمندسازی و آموزش این قشر بالقوه اهتمام شود.

خبر جدید  تخصیص ۲۰ میلیارد ریال اعتبار به پروژه راه دسترسی امامزاده محمدبن حسن(ع)

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد