پنج شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۴۰۰
15:31:56 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تشکل‌های دینی؛ معرف ادبیات انقلاب
تشکل‌های دینی؛ معرف ادبیات انقلاب
گروه فرهنگی: کارشناس تشکل‌های دینی اداره‌کل تبلیغات اسلامی لرستان، تشکل‌های دینی را عرضه کننده ادبیات انقلاب و پاسدار دستاوردهای آن برشمرد و گفت: معرفی ادبیات انقلاب توسط تشکل‌های مذهبی صورت گیرد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، اردشیر آقایی کارشناس تشکل‌های دینی اداره‌کل تبلیغات اسلامی لرستان، در مراسم تجلیل از فعالین و اعضای کانون […]

گروه فرهنگی: کارشناس تشکل‌های دینی اداره‌کل تبلیغات اسلامی لرستان، تشکل‌های دینی را عرضه کننده ادبیات انقلاب و پاسدار دستاوردهای آن برشمرد و گفت: معرفی ادبیات انقلاب توسط تشکل‌های مذهبی صورت گیرد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، اردشیر آقایی کارشناس تشکل‌های دینی اداره‌کل تبلیغات اسلامی لرستان، در مراسم تجلیل از فعالین و اعضای کانون مداحان و شاعران آئینی استان لرستان که امروز، ۱۸ بهمن به‌مناسبت فرا رسیدن دهه مبارکه فجر برگزار شد، پاسداری از دستاوردهای انقلاب و عرضه ادبیات انقلاب اسلامی را یکی‌از وظایف تشکل‌های دینی و مذهبی برشمرد و اظهارکرد: تشکل‌های دینی و هیئات مذهبی به‌عنوان تشکل‌های مردمی ـ مذهبی و مورد اعتماد، دستاوردهای انقلاب اسلامی را تبیین و معرف ادبیات انقلاب اسلامی ایران باشند.
وی تشکل‌های دینی بخصوص کانون مداحان و شورای هیئات مذهبی را کانون‌های تربیت افراد مؤمن و انقلابی و از کانون‌های تاثیرگذار در پیروزی انقلاب اسلامی ایران دانست و افزود: تشکل‌های دینی و مذهبی به‌دلیل وجهه اجتماعی و مردمی که دارند با ایجاد فضای معنوی زمینه رشد معرفتی و مذهبی افراد را فراهم می‌کنند.
آقایی ذکر نام الگوهای انقلاب و یاد شهدای انقلاب در برنامه‌های تشکل‌های دینی ضروری دانست و ادامه داد: اعضای تشکل‌های دینی به دلیل پرورش در مکتب اهل‌بیت و بهره‌گیری از قرآن و عترت همواره ادامه دهندگان راه انقلاب هستند.
یادآور می شود، در پایان این جلسه که به‌مناسبت فرارسیدن ایام‌الله دهه مبارک فجر برگزار شد از اعضای فعال کانون مداحان استان لرستان تجلیل به‌عمل آمد.

خبر جدید  یادواره ۲۶ شهید مدفون در امامزاده جعفر(ع) بروجرد برگزار می‏‌شودداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب