جمعه, ۲۴ اردیبهشت , ۱۴۰۰
3:36:38 - شنبه 23 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تشکیل ۶۶ دفتر فرعی حزب و تشکل‎های سیاسی در استان
تشکیل ۶۶ دفتر فرعی حزب و تشکل‎های سیاسی در استان
استاندار لرستان از تشکیل ۶۶ دفتر فرعی حزب و تشکل‎های سیاسی در استان خبر داد. شعار سال: استاندار لرستان از تشکیل ۶۶ دفتر فرعی حزب و تشکل‎های سیاسی در استان خبر داد.  دکتر سید موسی خادمی در نشست هم اندیشی با اعضای خانه احزاب استان با اشاره به اینکه در جامعه ما فعالیت در حوزه سیاسی […]

استاندار لرستان از تشکیل ۶۶ دفتر فرعی حزب و تشکل‎های سیاسی در استان خبر داد.

شعار سال: استاندار لرستان از تشکیل ۶۶ دفتر فرعی حزب و تشکل‎های سیاسی در استان خبر داد.

 دکتر سید موسی خادمی در نشست هم اندیشی با اعضای خانه احزاب استان با اشاره به اینکه در جامعه ما فعالیت در حوزه سیاسی از جنبه‎های عمومی بوده و فارغ از منفعت مادی است، اظهار کرد: این فعالیت‎ها به‎خاطر جایگاه اجتماعی افراد بوده و جدای از افکار و اندیشه‎های متفاوت بسیار ارزشمند است.

خبر جدید  تعمیر ۸ هزار واحد مسکونی خسارت‌دیده در سیل لرستان

وی خاطرنشان کرد: در ادبیات سیاسی باید به فعالین سیاسی پاداش داد اما در عمل شاهد هستیم اینگونه نیست.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه فلسفه وجودی احزاب کسب قدرت و اداره جامعه است، بیان کرد: در مفهوم دینی ما کسب قدرت نعمتی برای شکل مادی افراد نیست.

خادمی با بیان اینکه احزاب به هر دلیل تاریخی و اجتماعی تاکنون به‎صورت منسجم و تشکیلاتی نتوانسته در ایران فعالیت کند، افزود: دولت تدبیر و امید با توجه به ضعف‎های موجود در زمینه تقویت احزاب و ماهیت واقعی حزب دیدگاه مثبتی داشته و گام‎های موثری برداشته است.

خبر جدید  جی نف از پروژه‌های اولویت‌دار اقتصاد مقاومتی است

وی به بررسی مشکلات احزاب و فعالیت سیاسی در استان پرداخت و خاطرنشان کرد: مشکلات ما پایه‎ای بوده چرا که سیاست را با مسائل محلی آمیخته کرده و دچار خارج شدن از مسیر اصلی شده‎ایم.

استاندارلرستان حذف قوم گرایی در سیاست را ضروری دانست و افزود: سیاست گفت‎وگو و تبادل اندیشه میان افراد در جهت توسعه و رسیدن به اهداف است.

خبر جدید  شهادت؛ عامل بازدارنده در برابر تهدیدات خارجی

خادمی با اشاره به اینکه احزاب در چارچوب قانون نسبت به تقویت خود فعالیت کنند تصریح کرد: احزاب باید خود را متولی حوزه سیاست در استان بدانند و در حوزه‎های تخصصی خود فعالیت کنند، همچنان که مسائل اقتصادی و عمرانی در حوزه‎های تخصصی بررسی می‎شود.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافاتبرگرفته از خبرگزاری دانشجویان ایران ، تاریخ انتشار ۱دی ۹۶، کدمطلب:۹۶۱۰۰۱۰۰۱۰۰، www.isna.ir

[ad_2]

Source linkداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب