یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
14:52:21 - جمعه 9 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصادف دل‌خراش پراید با تریلر در محور ازنا – اراک
تصادف دل‌خراش پراید با تریلر در محور ازنا – اراک
به گزارش خبرنگار مهر، محمدباقر محمدی در گفت‌وگو با رسانه‌ها اظهار داشت: ساعت ۱۱:۴۵ امروز به دلیل تصادف خودروی پراید با تریلر بلافاصله تیم‌های امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان درصحنه حادثه حاضر و به کار رهاسازی اجساد پرداختند و توانستند با استفاده از دستگاه‌های ست نجات اجساد را از خودرو خارج و تحویل دهند. […]

به گزارش خبرنگار مهر، محمدباقر محمدی در گفت‌وگو با رسانه‌ها اظهار داشت: ساعت ۱۱:۴۵ امروز به دلیل تصادف خودروی پراید با تریلر بلافاصله تیم‌های امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان درصحنه حادثه حاضر و به کار رهاسازی اجساد پرداختند و توانستند با استفاده از دستگاه‌های ست نجات اجساد را از خودرو خارج و تحویل دهند.

خبر جدید  گزارش تصویری بازار گُل و گیاه در خرم‌آباد

 وی افزود: شدت حادثه به‌گونه‌ای بود که متأسفانه هر سه نفر در دم جان‌باخته بودند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر لرستان بیان کرد: در این حادثه سه تیم عملیاتی با در اختیار داشتن ابزار موردنیاز از سوی جمعیت هلال‌احمر حضور داشتند و توانستند کار رهاسازی مصدومان که به دلیل شدت تصادف دشوار بود را در کمترین زمان انجام دهند.

خبر جدید  اجرای طرح «الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی» در ۹ استان

 محمدی تصریح کرد: علت حادثه توسط پلیس در دست بررسی است.

وی بیان کرد: انتظار داریم رانندگان قبل از سفر سالم بودن خودروی خود مطمئن شوند و سپس در حین رانندگی نیز نکات ایمنی راه مدنظر قرار دهند تا در روزهای پایانی سال شاهد حوادث ناگوار به این شکل نباشیم.

خبر جدید  بازنشستگی پایان کار نیست بلکه تولد دوباره استداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب