سه شنبه, ۶ آبان , ۱۳۹۹
15:06:18 - جمعه 2 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویب طرح دو فوریتی مبازره با مفسدان اقتصادی در مجلس تحقق فرمان هشت ماده ایی رهبری است
تصویب طرح دو فوریتی مبازره با مفسدان اقتصادی در مجلس تحقق فرمان هشت ماده ایی رهبری است
علی سپهوند گفت :با توجه به امضاء ۱۰۲ نفر از نمایندگان مجلس شوارای اسلامی برای مبازره با مفسدان اقتصادی و زیاد خواهان می تواند فرمان هشت ماده ای مقام معظم رهبری را تحقق بخشد. به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، حجت الاسلام علی سپهوند امام جمعه ازنا ضمن تسلیت وفات حضرت ام البنین اظهار داشت […]

علی سپهوند گفت :با توجه به امضاء ۱۰۲ نفر از نمایندگان مجلس شوارای اسلامی برای مبازره با مفسدان اقتصادی و زیاد خواهان می تواند فرمان هشت ماده ای مقام معظم رهبری را تحقق بخشد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، حجت الاسلام علی سپهوند امام جمعه ازنا ضمن تسلیت وفات حضرت ام البنین اظهار داشت :سالروز وفات این بانو بزرگوار رابه عنوان روز مادران و همسران شهید نامیده اند و ایثار مادران و همسران شهید بستر شهادت و ایثار را در جامعه ایجاد کردند و اگر فداکاری این شیر زنان نبود نه ایثار و شهادت واستقلال وجود نداشت.

 

 

وی با اشاره به بیانات رهبری در کنگره ۱۴ هزار شهید کارگری افزود :از اغاز نهضت انقلاب اسلامی تا تثبیت نظام این قشر  دین خود را ادا کردند این قشر حقوق دستمزدی خود را رها و برای حفظ آرمان های امام راحل و انقلاب دفاع کردند.

 

 

سپهوند گریزی به امضای ۱۰۲ نفر از نمایندگان مجلس زد و گفت :امضاء طرح دو فوریتی  نمایندگان مجلس برای مبازره با مفسدان اقتصادی می تواند فرمان هشت ماده ای مقام معظم رهبری در سال ۸۰تحقق بخشد و و باتصویب این طرح به  نتیجه برسد.

 

 

وی با اشاره به هفته نیکوکاری عنوان کرد :نیکوکاری هنر است که در تنگنهای مالی به دیگران یاری برسانیم و با نزدیک شدن به عید می توان سفره ها خود را کم رنگ تر کنیم تا دل دیگران را خرسند کنیم.

 

 

امام جمعه ازنا بیان کرد :فرهنگ درخت کاری از معصومین به ما رسیده است درخت کاری همانگونه که سعادت اخروی را دارد می تواند شهر را زیبا کند و شما نمازگزارن باید الگو این امر باشید.

 

وی با اشاره به ثبت نام حوزه علمیه در شهرستان خاطر نشان کرد :همانگونه که خانواده ها یک جوان را در زمان جنگ به جبهه ها برای جهاد با کفر می فرستادند و هم اکنون  در واعی علم و توسعه علوم دینی لازم است یکی از جوانان خانواده وارد این عرصه شوند تا سرباز امام زمان باشند و توقع می رود که بهترین استعداد هارا معرفی کنید تا حرکت این چشمه زلال و شفاف قطع نشود

انتهای پیام/ 

خبر جدید  ارتش و سپاه تهدیدات دشمنان را خنثی می‌کنندداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد