دوشنبه, ۵ آبان , ۱۳۹۹
17:15:21 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویب ۱۱ طرح سرمایه‎گذاری در لرستان
تصویب ۱۱ طرح سرمایه‎گذاری در لرستان
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان از تصویب ۱۱ طرح سرمایه‎گذاری در استان خبر داد. به گزارش ایسنا، «گودرز امیری» در حاشیه جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان لرستان اظهار کرد: امروز مشکل ۱۱ واحد تولیدی با بانک‎ها، اداره مالیاتی و تأمین اجتماعی مطرح و تصمیمات لازم گرفته شد. وی […]

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان از تصویب ۱۱ طرح سرمایه‎گذاری در استان خبر داد.

به گزارش ایسنا، «گودرز امیری» در حاشیه جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان لرستان اظهار کرد: امروز مشکل ۱۱ واحد تولیدی با بانک‎ها، اداره مالیاتی و تأمین اجتماعی مطرح و تصمیمات لازم گرفته شد.

وی از تصویب ۱۱ طرح با مبلغ ۴۸ میلیارد سرمایه‎گذاری در این جلسه خبر داد و گفت: در این رابطه مراحل قانونی آن‌ها شامل معرفی به بانک‎ و بقیه کارها انجام خواهد شد.

امیری با بیان این‌که واحدهای شن و ماسه کوهی در سه شهرستان خرم‎آباد، سلسله و دورود احداث شده که به‌صورت رودخانه‎ای برداشت می‎کنند، افزود: قرار شد سایت‎هایی برای این واحدهای تولیدی تعیین و در آنجا مستقر شوند.

خبر جدید  اسفند؛ زمان برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در لرستان

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان ادامه داد: این واحدها اتحادیه یا انجمن تشکیل می‎دهند که مدیریت و فراهم کردن زیرساخت‎ها توسط خود آن‌ها انجام می‎شود.

وی تصریح کرد: طوری برنامه‎ریزی شده که ادارات ذی‎ربط هم همکاری لازم را داشته باشند و حداکثر تا پایان نیمه نخست سال آینده این واحدهای تولیدی که در آلودگی شهرها نقش دارند و شن و ماسه استاندارد نیز تولید نمی‎کردند به محل‎های تعیین شده منتقل شوند.

امیری جلب و جذب کمک‎ها و مشارکت‎های هلدینگ‎های کشوری و شرکت‎های دولتی در بحث سرمایه‎گذاری در استان را یکی دیگر از بحث‎های امروز کارگروه تسهیل دانست و گفت: استاندار نیز بر روی این موضوع تأکید داشته و مقرر است توسط دستگاه‎های اجرایی استان هم پیگیری شود.

خبر جدید  وجود 25 درصد تنوع زیستی کشور درلرستان

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان خاطرنشان کرد: طبق قانون حمایت از تولید و جلوگیری از تعطیلی کارخانه‎ها مقرر شد واحدهایی که ممکن است در معرض خطر هستند و یا مشکلاتی دارند شناسایی و به کارگروه ملی معرفی شوند.

وی افزود: این واحدها از طریق وزارتخانه صنعت و معدن و کار و رفاه اجتماعی و وزرای مربوطه به کمیته مربوطه معرفی و مراحل حمایت قانونی از آن‌ها انجام شود.

امیری با اشاره به مشکل پارسیلون گفت: این واحد مراحل مقدماتی خود را طی می‎کند و توسط شماری از بانک‎هایی که قبلاً مطالبات داشتند تفاهم‌نامه‌ای تنظیم شده تا از طریق این بانک‎ها سرمایه‎گذاری کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان ادامه داد: هم‌اکنون این واحد با مشکل قانونی روبرو است که توسط استاندار در حال پیگیری می‌باشد و برای سه‌شنبه هم پیش‌بینی شده که جلسه‎ای با حضور رئیس بانک مرکزی یا معاون آن داشته باشیم و مشکل سرمایه‎گذاری بانک‎ها در تولید را که در برخی قوانین ممنوع شده رفع کند و بانک‎ها بتوانند به این سرمایه‎گذاری در پارسیلون تداوم بدهند.

خبر جدید  تشییع پیکر مطهر ۶ نفر از شهدای والامقام حمله تروریستی اهواز

وی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون برای پارسیلون هیچ مشکل خاصی وجود ندارد و حقوق و مزایای کارکنان و کارگران آن پیش‌بینی شده که قابل پرداخت است. حساب این واحد هم که مسدود بود امروز توسط تأمین اجتماعی باز شد و مدیرعامل آنجا می‎تواند نسبت به پرداخت حقوق و مزایای کارگران اقدام کند.

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد