یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
9:41:27 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تطابق فعالیت‌های تامین اجتماعی با رویکردهای اقتصاد مقاومتی
تطابق فعالیت‌های تامین اجتماعی با رویکردهای اقتصاد مقاومتی
گروه اجتماعی: مدیرکل تامین اجتماعی لرستان با بیان این‌که تمام فعالیت‌های اداره‌کل تامین اجتماعی لرستان با رویکرد اقتصاد مقاومتی مطابقت داده می‌شود، اظهارکرد: مطالبات معوق سازمان تامین اجتماعی لرستان از کارفرمایان چهار هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال است. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، شهناز حمزه‌لویی، مدیرکل تامین اجتماعی لرستان در شنبه، ۲۱ بهمن […]

گروه اجتماعی: مدیرکل تامین اجتماعی لرستان با بیان این‌که تمام فعالیت‌های اداره‌کل تامین اجتماعی لرستان با رویکرد اقتصاد مقاومتی مطابقت داده می‌شود، اظهارکرد: مطالبات معوق سازمان تامین اجتماعی لرستان از کارفرمایان چهار هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال است.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، شهناز حمزه‌لویی، مدیرکل تامین اجتماعی لرستان در شنبه، ۲۱ بهمن در نشست خبری با اصحاب رسانه لرستان با بیان این‌که اقتصاد مقاومتی طی چند سال گذشته مورد تاکید مقام معظم رهبری و رویکرد اصلی اقتصادی نظام است از همراه بودن فعالیت‌های سازمان تامین اجتماعی با رویکردهای اقتصاد مقاومتی خبر داد و گفت: تمام فعالیت‌های اداره‌کل تامین اجتماعی لرستان با رویکرد اقتصاد مقاومتی مطابقت داده می‌شود.
وی با بیان این‌که در سطح کشور ۴۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند، اضافه کرد: یکی‌از مشکلاتی که موجب کاهش وصول منابع این سازمان شده است، معوقات بالای بیمه‌هایی است که مشمول حمایت دولت می‌شوند.

خبر جدید  ریشه کنی بیماری هپاتیت ویروسی با فراخوان اهدا کنندگان مستمر

تطابق فعالیت‌های تامین اجتماعی با رویکردهای اقتصاد مقاومتی

حمزه‌لویی با بیان این‌که هزینه‌های سازمان تامین اجتماعی لرستان بیش‌از ۴۰ درصد منابع ما بود، افزود: در عین حال تمام خدمات این نهاد به‌طور کامل انجام شده است این در حالی‌است که با تلاش دولت و کارفرمایان کاری کنیم که تامین اجتماعی همچنان یار دولت باقی مانده و بار دولت نباشد.
مدیرکل تامین اجتماعی لرستان با بیان این‌که تمام مشکلات بیمه‌ای کارگران پارسیلون توسط این نهاد حل شد، اضافه کرد: برای احیای مجدد کارخانه پارسیلون مبلغ هشت میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات به کارفرمای پارسیلون اعطا شد اما کوچک‌ترین تاثیری در رونق مجدد این شرکت نداشت.
وی با بیان این‌که اگر رسانه‌ها قوی عمل نکنند ممکن است برخی چالش‌ها به مشکلات عمیق‌تری تبدیل شود، خاطرنشان کرد: اگر سیستم دولتی لیست افراد بیمه شده و بدهی معوق آنها را با تاخیر پرداخت کنند، با جریمه مواجه می‌شود.

۴۲۰ میلیارد تومان مطالبات معوق سازمان تامین اجتماعی لرستان

حمزه‌لویی از وجود ۴۲۰ میلیارد تومان مطالبات معوق سازمان تامین اجتماعی لرستان خبر داد و با بیان این‌که مطالبات جاری ما نیز جداگانه حساب می‌شود، اضافه کرد: اگر کارفرمایان به موقع حق بیمه خود را پرداخت کنند علاوه‌بر ارائه خدمات باعث پررنگ‌تر شدن خدمات این نهاد خواهیم بود.
مدیرکل تامین اجتماعی لرستان با بیان این‌که در استان لرستان ۲۱۸ هزار بیمه شده اصلی و ۶۶ هزار خانواده مستمری‌بگیر داریم ، اظهارکرد: بزرگ‌ترین دستاورد دولت تدبیر و امید در سازمان تامین اجتماعی استقرار سیستم‌های الکترونیکی در ارائه خدمات بود.
وی از اجرای دو طرح بزرگ ssnو his در سازمان تامین اجتماعی خبر داد و افزود: با اجرای این دو طرح به سمتی می‌رویم که شاهد حذف دفترچه‌های درمانی باشیم.

خبر جدید  برپایی نمایشگاه کتاب در خرم‎آباد

وجود ۳۰ هزار کارگر ساختمانی در لرستان

حمزه‌لویی اضافه کرد: امروز سوابق بیمه‌ای افراد بیمه شده در سازمان تامین اجتماعی به‌طور آنلاین در تمام شعب استان لرستان قابل انجام است این در حالی‌است که با افزایش خدمات الکترونیکی در این نهاد به سمتی می‌رویم که معطلی ارباب و رجوع به حداقل برسد.
مدیرکل تامین اجتماعی لرستان افزود در ماده ۱۳ قانون برنامه ششم توسعه مصوب شد دولت تا پایان برنامه ششم هر ساله ۱۰ درصد از بدهی خود را به سازمان تامین اجتماعی پرداخت کنند این در حالی‌است که این امر در بودجه ۹۷ مصوب شده است.
وی از وجود ۳۰ هزار کارگر ساختمانی در استان لرستان خبر داد و افزود: در این راستا بنا بود که ۱۵ درصد حق بیمه این کارگران از صدور پروانه ساختمانی وصول شود اما تعداد پروانه‌های ساخت‌وساز محدود است این در حالی‌است که با وجود این‌که منابع سی هزار کارگر ساختمانی وصول نمی‌شود اما شاهد ارائه خدمات تامین اجتماعی لرستان به این افراد هستیم.

خبر جدید  برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی در مصلی الغدیر خرم‌آبادداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب