چهارشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۹
22:42:48 - یکشنبه 25 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تعاونی‌های مسافربری مرکز لرستان ساماندهی می‌شوند
تعاونی‌های مسافربری مرکز لرستان ساماندهی می‌شوند
به گزارش خبرنگار مهر، رضا آریایی در جلسه ساماندهی تعاونی‌های مسافربری خرم‌آباد اظهار داشت: وجود پایانه در این شهر از اصلی‌ترین نیازها و مطالبات مردم است. وی با اشاره به اینکه پایانه به‌عنوان پیوندگاه جاده‌های برون‌شهری و درون‌شهری است، بیان داشت: هدف از احداث ترمینال برون‌شهری حل معضل ترافیکی است که مانع تردد اتوبوس‌ها به […]

به گزارش خبرنگار مهر، رضا آریایی در جلسه ساماندهی تعاونی‌های مسافربری خرم‌آباد اظهار داشت: وجود پایانه در این شهر از اصلی‌ترین نیازها و مطالبات مردم است.

وی با اشاره به اینکه پایانه به‌عنوان پیوندگاه جاده‌های برون‌شهری و درون‌شهری است، بیان داشت: هدف از احداث ترمینال برون‌شهری حل معضل ترافیکی است که مانع تردد اتوبوس‌ها به داخل شهر و همچنین باعث کاهش آلودگی زیست‌محیطی می‌شود.

خبر جدید  مراسم مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در شادگان برگزار شد

سرپرست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری به نحوه دسترسی و تردد اتوبوس‌های مسافربری به داخل پایانه مسافربری اشاره کرد و گفت: مسیر تردد اتوبوس‌ها نباید برای ترافیک شهری ایجاد مزاحمت کند بنابراین باید به‌گونه‌ای ساماندهی شود که نقش خود را در ایجاد آرامش و مدیریت سفرها به‌خوبی ایفا کند.

آریایی گفت: در خرم‌آباد هفت تعاونی مسافربری با حدود ۱۷۰ دستگاه اتوبوس فعالیت دارند که از ناوگان‌های درجه‌یک مسافربری در کشور محسوب می‌شود.

خبر جدید  توافق با بنیاد مستضعفان برای اجرای پروژه های درمانی درمناطق محرومداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد