یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
22:20:44 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تعیین ۵ تیم کارشناسی برای بررسی وضعیت پروژه‌های کلیدی لرستان
تعیین ۵ تیم کارشناسی برای بررسی وضعیت پروژه‌های کلیدی لرستان
به گزارش خبرنگار مهر، رضا آریایی در جلسه شورای فنی لرستان با تأکید بر توجه ویژه تمامی دستگاه‌های اجرایی به آخرین بخش‌نامه‌های مندرج در سایت نظام فنی و اجرایی «سما» اظهار داشت: باید پروژه‌های امانی، پیمانی دستگاه‌های اجرایی موردبررسی قرار گیرد. وی تصریح کرد: همچنین توجه ویژه به مصوبه هیئت دولت در خصوص آئین‌نامه صرفه‌جویی […]

به گزارش خبرنگار مهر، رضا آریایی در جلسه شورای فنی لرستان با تأکید بر توجه ویژه تمامی دستگاه‌های اجرایی به آخرین بخش‌نامه‌های مندرج در سایت نظام فنی و اجرایی «سما» اظهار داشت: باید پروژه‌های امانی، پیمانی دستگاه‌های اجرایی موردبررسی قرار گیرد.

وی تصریح کرد: همچنین توجه ویژه به مصوبه هیئت دولت در خصوص آئین‌نامه صرفه‌جویی در مصرف انرژی در ساختمان‌ها لازم و ضروری است.

خبر جدید  نرخ خرید تضمینی محصولات کشاورزی با احتساب تورم تعیین شود

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان ثبت تمامی قراردادهای منعقدشده بین دستگاه‌های اجرایی استان با پیمانکاران در سایت نظام فنی و اجرایی را ضروری دانست و بیان داشت: هدف از این کار، شناسایی مشخصات پیمانکاران فعال در پروژه‌های عمرانی توسط دستگاه‌های اجرایی متولی است.

آریایی با اشاره به تعیین پنج تیم کارشناسی متشکل از کارشناسان خبره معاونت عمرانی، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و دستگاه‌های اجرایی گفت: این تیم باهدف بررسی وضعیت پیشرفت فیزیکی و نقاط ضعف و قوت ۱۱۷ پروژه اولویت‌دار کلیدی در سطح استان تشکیل می‌شود.

خبر جدید  رشد ۶۳ درصدی معتکفین/برگزاری۳۰۰ جلسه هماهنگی برای برگزاری اعتکاف

وی خاطرنشان کرد: تعیین تکلیف و برنامه‌ریزی برای تأمین اعتبار این پروژه‌ها با توجه به اعلام سیاست‌های استاندار برای تکمیل و به بهره‌برداری رساندن این تعداد از پروژه‌های نیمه‌تمام استان از دیگر اهداف تیم کارشناسی است.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب