یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
16:14:03 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تقاضای صدور دفترچه‌های بیمه با استفاده از تلفن همراه
تقاضای صدور دفترچه‌های بیمه با استفاده از تلفن همراه
مدیرکل نام‌نویسی و حساب‌های انفرادی بیمه تامین اجتماعی گفت: بیش از ١ میلیون و ١٧٠هزار کارگر ساختمانی در کشور تحت پوشش حمایت‌های سازمان تأمین اجتماعی قرار گرفته‌اند. به گزارش ایسنا، بهروز کریمی در کارگاه آموزشی همکاران واحد نامنویسی استان  با اشاره به ضرورت پوشش بیمه‌ای کارگران ساختمانی به عنوان اقشار آسیب‌پذیر جامعه گفت: خوشبختانه با […]

دفترچه بیمه

مدیرکل نام‌نویسی و حساب‌های انفرادی بیمه تامین اجتماعی گفت: بیش از ١ میلیون و ١٧٠هزار کارگر ساختمانی در کشور تحت پوشش حمایت‌های سازمان تأمین اجتماعی قرار گرفته‌اند.

به گزارش ایسنا، بهروز کریمی در کارگاه آموزشی همکاران واحد نامنویسی استان  با اشاره به ضرورت پوشش بیمه‌ای کارگران ساختمانی به عنوان اقشار آسیب‌پذیر جامعه گفت: خوشبختانه با ایجاد سامانه رفاهی مدیریت جذب کارگران واقعی ساختمانی تسهیل و ١٧٨ هزار نفر افراد غیر از سیستم حمایتی تأمین اجتماعی خارج شدند.

خبر جدید  کاروان اعزامی دورود جهت شرکت گردهمایی بزرگ بسیجیان لرستان

کریمی از خدمات الکترونیکی سازمان بویژه اجرای طرح SSN در سازمان به عنوان یک تحول بزرگ یاد کرد و افزود: با استقرار این سامانه ١میلیون و ٢٠٠هزار فقره همپوشانی شناسایی و این تعداد فقره سوء استفاده از منابع سازمان در حوزه بیمه بیکاری و مستمری و… مورد پیگیری قرار گرفتند.

خبر جدید  ایجاد40 زمین چمن مصنوعی درسطح روستاهای لرستان

مدیرکل نام‌نویسی و حساب‌های انفرادی در راستای توسعه خدمات الکترونیکی سازمان از ایجاد اپلیکیشنی در آینده نزدیک خبر داد و بیان کرد: مخاطبین سازمان و کاربران تلفن همراه می‌توانند به صورت غیر حضوری، از طریق گوشی خود تقاضای صدور دفترچه را از شعبه مربوطه یا کارگزاری داشته باشند و حتی دفترچه را از طریق پست و یا جلوی درب منزل تحویل بگیرند.

خبر جدید  نقش ورزش در سلامت روحی و روانی معلولان/ ورزش بین مردم نهادینه شود

شهنازحمزه لو، مدیرکل تأمین اجتماعی لرستان با اشاره به دستاوردهای سازمان در حوزه خدمت‌رسانی به جامعه تحت پوشش سازمان گفت: در راستای تسریع در فرایند ارائه تعهدات با اجرای پروژه‌های نوین و الکترونیکی سازمان در چند سال اخیر گام‌های بلندی را در این زمینه برداشته که این فعالیت‌ها رضایتمندی قابل توجهی را برای این مجموعه در بر داشته است.

انتهای پیام



داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب