شنبه, ۱۰ آبان , ۱۳۹۹
18:42:04 - دوشنبه 26 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تقدیر از ۵۰۰ نفر پاکبان شهرداری خرم‌آباد / حضور گردشگر سبب انتقال فرهنگ‌ها می‌شود
تقدیر از ۵۰۰ نفر پاکبان شهرداری خرم‌آباد / حضور گردشگر سبب انتقال فرهنگ‌ها می‌شود
فرماندار خرم‌آباد گفت: حضور یک گردشگر سبب انتقال فرهنگ‌ها و تأثیرات مثبت می‌شود. به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، اسد عبدالهی امروز در دومین کارگاه آموزشی گردشگری ظهر امروز با حضور سازمان‌های مردم‌نهاد غرب کشور که در اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان لرستان برگزار شد با اشاره به تقدیر از ۵۰۰ نفر پاکبان […]

فرماندار خرم‌آباد گفت: حضور یک گردشگر سبب انتقال فرهنگ‌ها و تأثیرات مثبت می‌شود.

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، اسد عبدالهی امروز در دومین کارگاه آموزشی گردشگری ظهر امروز با حضور سازمان‌های مردم‌نهاد غرب کشور که در اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان لرستان برگزار شد با اشاره به تقدیر از ۵۰۰ نفر پاکبان شهرداری در پانزدهم اسفندماه اشاره کرد و اظهار داشت: این مراسم با کمک و همکاری تشکل‌های مردم‌نهاد صورت می‌گیرد که یک اقدام ارزشمند به شمار می‌رود.
وی افزود: تشکل‌های غیردولتی و سازمان‌های مردم‌نهاد سرمایه‌های اجتماعی هستند که با کمک آن‌ها اقدامات ارزشمندی درزمینه‌های مختلف انجام می‌شود.
فرماندار خرم‌آباد با اشاره به اینکه اولین کارکرد مثبت و خوب این قشر، نقش هویتی است که در حوزه میراث فرهنگی این نقش پررنگ است عنوان کرد: مهم‌ترین کارکرد میراث فرهنگی نقش اقتصادی آن است که در لرستان نیز هرساله گردشگران زیادی حضور می‌یابند که اگر از آن استفاده شود، می‌توان درزمینهٔ اقتصادی به شیوه مناسبی از آن استفاده کرد.
وی با اشاره به کارکرد فرهنگی در حوزه میراث فرهنگی تصریح کرد: حضور یک گردشگر سبب انتقال فرهنگ‌ها و تأثیرات مثبت می‌شود.
انتهای پیام/

خبر جدید  تملک واحد‌ها توسط بانک‌ها ابتدا در ستاد تسهیل مطرح شود/ لزوم استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در جذب سرمایه و رونق اقتصادىداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد