جمعه, ۹ آبان , ۱۳۹۹
17:24:51 - یکشنبه 25 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تقویت تعامل بین دانشگاه و جامعه سبب مهارت‌آفرینی می شود
تقویت تعامل بین دانشگاه و جامعه سبب مهارت‌آفرینی می شود
رئیس دانشگاه لرستان گفت: تقویت تعامل بین دانشگاه و جامعه باعث می‌شود مهارت‌آفرینی در سطح دانشجویان افزایش یابد و این یکی از راهکار‌های مهم رفع بیکاری فارغ‌التحصیلان دانشگاهی است. به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، خسرو عزیزی امروزجلسه مشترک بین مسئولان دانشگاه لرستان و مسئولان دادگستری استان با ارائه‌ی نظرات اعضای هیئت علمی درباره راهکار‌های […]

رئیس دانشگاه لرستان گفت: تقویت تعامل بین دانشگاه و جامعه باعث می‌شود مهارت‌آفرینی در سطح دانشجویان افزایش یابد و این یکی از راهکار‌های مهم رفع بیکاری فارغ‌التحصیلان دانشگاهی است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، خسرو عزیزی امروزجلسه مشترک بین مسئولان دانشگاه لرستان و مسئولان دادگستری استان با ارائه‌ی نظرات اعضای هیئت علمی درباره راهکار‌های پیشگیری از طلاق در سالن کنفرانس دانشکده علوم اقتصادی و اداری دانشگاه لرستان برگزار شد اظهار داشت: دانشگاه باید ارتباط مستمر با بخش خصوصی و ادارات استان داشته باشد و مغز متفکر جامعه داشته باشد و بتواند مشکلات و معضلات جامعه را رفع کند.
وی با بیان اینکه سیاست تعامل بین دانشگاه و جامعه باید تقویت شود و این سیاست وزارت علوم است افزود:از توانمندی‌های علمی دانشگاهیان باید بیشتر استفاده شود.
رئیس دانشگاه لرستان  عنوان کرد: تقویت تعامل بین دانشگاه و جامعه باعث می‌شود مهارت‌آفرینی در سطح دانشجویان افزایش یابد و این یکی از راهکار‌های مهم رفع بیکاری فارغ‌التحصیلان دانشگاهی است.
وی تصریح کرد: در بخش علوم انسانی نیز باید از توانمندی‌های دانشگاه در جهت رفع آسیب‌های اجتماعی استفاده کرد.
عزیزی تصریح کرد: دستورالعمل‌های تشویقی پایان‌نامه‌ها به ویژه پایان‌نامه‌های دکترا در این دوره تهیه شده است تا پایان‌نامه‌ها در جهت تقاضامحوری و کاربردی سوق پیدا کنند.

خبر جدید  ۴۶۰ متر دیواره کوهنوردی در خرم‌آباد نصب شده

انتهای پیام/داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد