جمعه, ۹ آبان , ۱۳۹۹
22:47:19 - دوشنبه 26 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تهیه ساختمان «خانه جوان» پلدختر/ ۱۲۹۰ نفر وام ازدواج دریافت کردند
تهیه ساختمان «خانه جوان» پلدختر/ ۱۲۹۰ نفر وام ازدواج دریافت کردند
به گزارش خبرنگار مهر، علی محمد نورعلی وند روز دوشنبه در جلسه ورزش و ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پلدختر در محل سالن اجتماعات فرمانداری پلدختر با اشاره به این که مقوله ازدواج از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، افزود:  ازدواج بزرگترین حادثه زندگی است که می تواند سرنوشت انسان را مشخص کند و جوانان […]

به گزارش خبرنگار مهر، علی محمد نورعلی وند روز دوشنبه در جلسه ورزش و ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پلدختر در محل سالن اجتماعات فرمانداری پلدختر با اشاره به این که مقوله ازدواج از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، افزود:  ازدواج بزرگترین حادثه زندگی است که می تواند سرنوشت انسان را مشخص کند و جوانان با ازدواج، اضطراب و نا آرامی های درونی خود را به حداقل می رسانند.

خبر جدید  امحاء پنج تن مواد مخدر در خرم آباد

وی بر ترویج فرهنگ ازدواج آسان و آگاهانه در جامعه تاکید کرد و گفت: همه دستگاه ها باید با همکاری اداره ورزش و جوانان در راستای ازدواج جوانان تلاش کنند، به ویژه این که بانک ها در این زمینه به جوانان سخت گیری نکنند و به جای مطالبه ۲ ضامن از آنها تنها به یک ضامن اکتفا کنند.

رئیس اداره ورزش و جوانان پلدختر عملکرد بانک کشاورزی و بانک ملی در زمینه پرداخت وام ازدواج به جوانان را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: در سطح شهرستان پلدختر به طور کلی یک هزار و ۴۵۱ نفر متقاضی وام ازدواج بودند که تاکنون یک هزار و ۲۹۳ نفر موفق به دریافت وام شده اند.

خبر جدید  توسعه خوشه‌ای صنایع دستی راهکاری برای برون رفت از جنگ اقتصادی

نورعلی وند خاطر نشان کرد: ۳۵۲ نفر متقاضی وام ازدواج از بانک کشاورزی بودند که از این تعداد ۳۴۵ مورد با دریافت هر نفر ۱۰۰ میلیون ریال موفق به دریافت وام ازدواج شدند.

رئیس اداره ورزش و جوانان پلدختر گفت: خانه جوانان پلدختر به اداره ورزش و جوانان واگذار شده که لازم است برای تغییر کاربری و تجهیز آن نامه نگاری ها و پیگیری هایی انجام شود و در اختیار سمن هایی که به اداره ورزش و جوانان متعلق هستند قرار دهیم تا در آن فعالیت کنند.

خبر جدید  برنامه‌های قرآنی در صدا و سیما پُررنگ‌تر شودداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد