سه شنبه, ۶ آبان , ۱۳۹۹
15:25:08 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توانمندسازی و تقویت بنیه فرهنگی مددجویان؛ رسالت اصلی کمیته امداد
توانمندسازی و تقویت بنیه فرهنگی مددجویان؛ رسالت اصلی کمیته امداد
گروه اجتماعی ـ نماینده ولی‌فقیه در لرستان در خصوص وظایف اصلی و مهم‌ترین رسالت کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) اظهارکرد: توانمندسازی و تقویت بنیه فرهنگی مددجویان رسالت اصلی مجموعه امداد است. به گزارش ایکنا از لرستان، آیت‌الله سیداحمد میرعمادی، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه خرم‌آباد، امروز دوشنبه، ۱۴ اسفند در دیدار با مدیران […]

گروه اجتماعی ـ نماینده ولی‌فقیه در لرستان در خصوص وظایف اصلی و مهم‌ترین رسالت کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) اظهارکرد: توانمندسازی و تقویت بنیه فرهنگی مددجویان رسالت اصلی مجموعه امداد است.

توانمندسازی و تقویت بنیه فرهنگی مددجویان؛ رسالت اصلی کمیته امداد

به گزارش ایکنا از لرستان، آیت‌الله سیداحمد میرعمادی، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه خرم‌آباد، امروز دوشنبه، ۱۴ اسفند در دیدار با مدیران کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) استان لرستان، اظهارکرد: باید نگاه جامعه به کمیته امداد عوض شده و مشی انقلابی این نهاد حفظ شود.
وی با طرح این سؤال که آیا فقط صرف پول دادن باعث حفظ آبرو می‌شود، ادامه داد: حفظ آبرو و عزت‌مندی مددجویان به این است که به آنها استقلال داده و به آن‌ها توانمندی و خودکفایی بدهیم.
آیت‌‌الله میرعمادی گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) باید به سمت تخصصی شدن پیش برود و در این نهاد متخصصین روانشناسی، معیشتی و اقتصادی حضور داشته باشند.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان با تاکید بر تخصصی شدن خدمات کمیته امداد، خاطرنشان کرد: امروز کمیته امداد امام خمینی(ره) به سمت پرورش نیروی انسانی انقلابی و توانمندسازی مددجویان تحت پوشش این نهاد حرکت کند.

خبر جدید  پرداخت بن کالا به ۱۱ میلیون نفر مددجوی کمیته امداد و بهزیستی

مجموعه امداد، لایه پنهان فقر را از بین ببرد

امام‌ جمعه خرم‌آباد با بیان این‌که مجموعه امداد نباید فقط به کسانی‌که مراجعه می‌کنند پاسخگو باشد، ادامه داد: کمیته امداد لرستان نیازمندان واقعی را شناسایی کرده و لایه پنهان فقر را از بین ببرد.
وی وظیفه دیگر مجموعه امداد را فراهم کردن زمینه تولید و اشتغال برشمرد و گفت: یکی‌از ضروری‌ترین کارها در خصوص اشتغال آن است که باید زمینه تولید و اشتغال را فراهم کنیم.
آیت‌الله میرعمادی گفت: آن‌چه را که دولت و حکومت وظیفه دارد فراهم کردن زمینه اشتغال است بدین معنا که وقتی یک کارخانه تولیدی ایجاد می‌کنید زمینه اشتغال را فراهم کردید.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان این‌که معیار اشتغال پول دادن نیست، اضافه کرد: معیار اشتغال فراهم کردن زمینه تولید و اشتغال است و اشتغال به معنای مشغول به کار شدن است.
امام‌ جمعه خرم‌آباد افزود: ممکن است برخی خانواده‌ها چند مرتبه تسهیلات گرفته باشند اما فرزندشان هنوز بیکار باشد.

خبر جدید  ضیافت کتاب درخانه یارمهربان/۱۳کتابخانه لرستان میزبان کتاب دوستان

مشی کمیته امداد، مشی انقلابی باشد

وی با تاکید بر انجام فعالیت‌های فرهنگی برای تقویت بنیه دینی و اسلامی مددجویان تحت پوشش این نهاد، ادامه داد: مشی کمیته امداد، مشی انقلابی باشد.
آیت‌‌الله میرعمادی با بیان این‌که متاسفانه جامعه ما به آمارها و ارقامهایی که مطابق واقعیت نیست عادت کرده است، افزود: فراهم کردن زمینه تولید و اشتغال، داشتن مشی انقلابی و توجه به مسائل دینی مددجویان اولویت امورات مجموعه امداد لرستان باشد، و همچنان که فقر مادی را ریشه‌کن می‌کنیم باید زمینه ریشه‌کنی فقر معنوی را فراهم کنیم.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: نیکوکاری گنج پرسود است و کسی که احسان و نیکوکاری کند موجب آمرزش خداوند قرار می‌گیرد و خداوند، غنیمتی برای او در بهشت در نظر می‌گیرد.

خبر جدید  لرستان ، بخش خبری 19:30 شنبه 26 خرداد

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد