چهارشنبه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۰
15:49:19 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توسعه روابط قضایی با سایر کشور ها افزایش می یابد
توسعه روابط قضایی با سایر کشور ها افزایش می یابد
وزیر دادگستری گفت: روابط قضایی با سایر کشورها در حال‌توسعه بوده و به دنبال تعیین تکلیف زندانیان ایرانی در آن‌ها هستیم مطمئناً در سال آینده این موضوع را با همراهی قوه قضاییه و دولت گسترش خواهد یافت. به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، سید علیرضا آوایی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در مورد […]

وزیر دادگستری گفت: روابط قضایی با سایر کشورها در حال‌توسعه بوده و به دنبال تعیین تکلیف زندانیان ایرانی در آن‌ها هستیم مطمئناً در سال آینده این موضوع را با همراهی قوه قضاییه و دولت گسترش خواهد یافت.

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، سید علیرضا آوایی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در مورد تعیین تکلیف محکومین ایرانی در زندان‌های سایر کشورها باید گفت که این امر جزء وظایف دادگستری بوده و تعاملات خوبی با این کشورها صورت گرفته است اظهار داشت: مطمئناً تعیین تکلیف این افراد کمک زیادی به آسایش خانواده‌های زندانیان خواهد کرد، چرا که وضعیت زندان‌های برخی از کشورها مناسب نیست.

خبر جدید  ساخت 37 درصد مدارس کشور توسط خیرین

 وی افزود: روابط قضایی با سایر کشورها در حال‌توسعه بوده و به دنبال تعیین تکلیف زندانیان ایرانی در آن‌ها هستیم مطمئناً در سال آینده این موضوع را با همراهی قوه قضاییه و دولت گسترش خواهد یافت.

وزیر دادگستری عنوان کرد: توسعه روابط قضایی با سایر کشورها باعث می‌شود تا بتوان شرایط برای حمایت بیشتر از ایرانیان فراهم کرد.

خبر جدید  تسریع در تکمیل طرح های گلخانه ای گامی بلند در جهت رونق تولید و اشتغال

انتهای پیام/

 

 داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب