یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
12:37:10 - جمعه 16 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توسعه لرستان گفتمان مشترک همه باشد/دردمردم استان بیکاری و فقر است
توسعه لرستان گفتمان مشترک همه باشد/دردمردم استان بیکاری و فقر است
به گزارش خبرنگار مهر، سید موسی خادمی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه در مصلای الغدیر خرم آباد اظهار داشت: ماهیت انقلاب اسلامی ایران استکبار ستیزی و استبداد ستیزی است. وی استقلال، استبداد ستیزی، حاکمیت مردم در قالب باورهای برخواسته از اسلام، جمهوری اسلامی و … را از جمله اهداف مردم در انقلاب […]

به گزارش خبرنگار مهر، سید موسی خادمی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه در مصلای الغدیر خرم آباد اظهار داشت: ماهیت انقلاب اسلامی ایران استکبار ستیزی و استبداد ستیزی است.

وی استقلال، استبداد ستیزی، حاکمیت مردم در قالب باورهای برخواسته از اسلام، جمهوری اسلامی و … را از جمله اهداف مردم در انقلاب عنوان کرد و گفت: این عوامل همچنان ادامه دارد و باید در برخی حوزه ها از جمله اقتصاد، اقتصاد مقاومتی، آزادی، تحقق مردم سالاری و … تلاش بیشتری صورت گیرد.

استاندار لرستان در ادامه سخنان خود با اشاره به نقش مردم لرستان در مبارزه با طاغوت، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت: مردم لرستان با حضور گسترده خود راهپیمایی تماشایی در این استان داشتند.

خبر جدید  بررسی پرونده‌های مهم فساد/هیچ قدرتی اجازه پرده‌پوشی بر فساد ندارد

خادمی با تاکید بر ضرورت خدمت رسانی به مردم گفت: در ایام دهه فجر هزار و ۷۶۰ پروژه با اعتبار هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان در لرستان افتتاح و کلنگ زنی شد.

استاندار لرستان با تاکید بر اینکه حجم زیادی پروژه نیمه تمام روی دست ما در لرستان است، گفت: برنامه ما به سرانجام رساندن این پروژه در قالب یک برنامه در دستور کار قرار گرفته است.

خادمی با اشاره به شناسایی ۱۰۰ پروژه نیمه تمام شاخص برای تکمیل در لرستان گفت: تلاش ما باید نسبت به گذشته بیشتر شود تا جایگاه بد توسعه نیافتگی لرستان را رفع کنیم.

خبر جدید  امدادرسانی به ۲۰۵ نفر با اجرای طرح امداد و نجات نوروزی در لرستان

وی با تاکید بر اینکه بخشی از این تلاش بر عهده مسئولان و بخش عمده آن بر عهده مردم است، گفت: سرمایه گذاری، کمک به بهبود اشتغال، کارآفرینی، رونق کشاورزی و تقویت صنعت نیازمند به مشارکت مردم است.

استاندار لرستان با تاکید بر تسهیل محیط کسب و کار توسط کارشناسان دستگاه های اجرایی بیان داشت: به جای اختلافات و خود زنی ها؛ وحدت و توسعه استان را اصل قرار دهیم.

خادمی با بیان اینکه پیشرفت و توسعه استان گفتمان مشترک همه ما باید باشد، افزود: لرستان باید سهم خود را از اقتصاد بگیرد و هرکسی که سعی کند فضای استان را به سمت اختلاف ببرد؛ بهره بردار این اختلاف است.

خبر جدید  کشاورزی ما ۵۰ سال با دنیای پیشرفته فاصله دارد

وی با تاکید بر ایجاد آرامش و فراهم کردن زمینه سرمایه گذاری در لرستان گفت: فضا و فرصت را فراهم کنیم تا دیگران در استان سرمایه گذاری کنند.

استاندار لرستان با تاکید بر اینکه درد ما در استان بیکاری و فقر است و مسائل خاص سیاسی نیست، افزود : همه باید پای کار آیند تا به وحدت و توسعه یافتگی دست پیدا کنیم.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب