یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
16:32:38 - جمعه 16 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توسعه نیافتگی، بیکاری و فقر درد مشترک همه مردم و مسئولان است
توسعه نیافتگی، بیکاری و فقر درد مشترک همه مردم و مسئولان است
استاندار لرستان گفت: با کنار گذاشتن اختلافات سلیقه‌ای برای پیشرفت استان و سهیم بودن در کیک بزرگ اقتصادی تلاش کنیم. به گزارش خبرنگار ایلنا در خرم آباد، سید موسی خادمی در  سخنرانی پیش از خطبه نمازجمعه خرم‌آباد اظهار داشت: انقلاب اسلامی ماهیت استکبار و استبداد ستیزی داشته و حامی حاکمیت مردم بر سرنوشت خویش است. […]

استاندار لرستان گفت: با کنار گذاشتن اختلافات سلیقه‌ای برای پیشرفت استان و سهیم بودن در کیک بزرگ اقتصادی تلاش کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا در خرم آباد، سید موسی خادمی در  سخنرانی پیش از خطبه نمازجمعه خرم‌آباد اظهار داشت: انقلاب اسلامی ماهیت استکبار و استبداد ستیزی داشته و حامی حاکمیت مردم بر سرنوشت خویش است.

وی با بیان اینکه خواسته و شعار مردم در دوران مبارزه استقلال و استبداد ستیزی بود، بیان داشت: ملت نمی‌خواست تحت سلطه بیگانگان منافعشان تنظیم شود چون می‌دانستند آنان خوی استکباری دارند و دنبال منافع خود هستند.

استاندار لرستان تصریح کرد: فردی با حضور نامشروع خود حقوق مردم، آزادی و اخلاق را خدشه‌دار کرده بود بنابراین آنان رفع استبداد و رسیدن به آزادی را سرلوحه خود قرار دادند.

وی ادامه داد: مردم به این نتیجه رسیدند که حاکم بر سرنوشت خویش باشند و این حاکمیت در باورهای عمیق و باورهای فطری برخاسته از مکتب اسلامی و مردم سالاری دینی است.

خبر جدید  ازنا تبدیل به یک کارگاه صنعتی شده است/ از ۵ پروژه کلیدی بازدید شد

خادمی با بیان اینکه در حوزه سیاسی استقلال برقرار است، خاطرنشان کرد: در حوزه اقتصادی و فرهنگی، دستیابی به آرمان‌های امام راحل و تاکید رهبر انقلاب بر شعار اقتصاد مقاومتی برای استقلال باید بیشتر تلاش کرد.

وی با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی بهترین حکومت‌های مردم سالاری است، گفت: با تاکید بر رهنمود‌های رهبری در تحقق مردم سالاری دینی باید بیشتر تلاش کنیم و نظام با حفظ ماهیت دینی و مردمی پیشرفت کند.

استاندار لرستان با اشاره به حضور مردم لرستان در همه صحنه‌های سخت مبارزه با طاغوت و جنگ تحمیلی اظهار داشت: شما با تقدیم شهیدان به اسلام و انقلاب در استقرار نظام اسلامی اوج وفاداری خود را بار دیگر با حضور تماشایی در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نشان دادید.

مقام ارشد استان از حضور تماشایی مردم در این راهپیمایی بزرگ تقدیر و تشکر کرد و گفت: دولت تدبیر و امید با تمام توان تلاش می‌کند در راستای توسعه و پیشرفت کشور و استان گام بر‌دارد.

خبر جدید  ساخت ۹۰۰ دقیقه برنامه رادیویی و تلویزیونی درباره زکات در لرستان

استاندار لرستان در ادامه به افتتاح پروژه‌های دهه مبارک فجر اشاره کرد و افزود: ۱۷۶۰ پروژه در استان با اعتباری بالغ بر ۱۶۰۰ میلیارد تومان در دهه مبارک فجر افتتاح و کلنگ‌زنی شد. از این تعداد فقط ۴۰ پروژه کلنگ زنی و مابقی افتتاحی بودند.

خادمی با بیان اینکه تعداد زیادی پروژه‌های نیمه تمام داریم که بعد از دهه ۸۰ شروع شده‌اند، بیان داشت: بیش از ۱۰۰ پروژه مهم مشخص شده که باید با همت مردم عزیز و تلاش مسئولان به نتیجه برسانیم. در صورت به نتیجه رسیدن این پروژه‌ها شاخص‌های اقتصادی و جایگاه اقتصادی استان در کشور تغییر خواهد کرد.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه استان‌های دیگر در راستای توسعه خود تلاش می‌کنند، خاطرنشان کرد: ما باید بیشتر و سریع‌تر تلاش کنیم تا بتوانیم بخشی از جا‌ماندگی با دیگر مناطق را جبران کنیم.

خبر جدید  موج اول سامانه بارشی از امشب در نواحی غربی و شمالی لرستان

خادمی در ادامه افزود: بخشی از این کار به عهده کارگزاران دولت است و قسمت عمده و مهم آن به نقش مردم در جذب و حمایت سرمایه‌گذار و ایجاد اشتغال در راستای توسعه استان بستگی دارد.

مقام ارشد استان با بیان اینکه دولت توانایی اشتغال در دستگاه‌های دولتی را برای همه جوانان ندارد، بیان داشت: باید با کارآفرینی، سرمایه‌گذاری، کشاورزی و مساعدت مردم محیط کسب و کار را ایجاد کنیم.

وی با تاکید بر کنار گذاشتن اختلافات سلیقه‌ای در راستای پیشرفت استان و سهیم بودن در کیک بزرگ اقتصاد ملی تصریح کرد: باید با همدلی و همکاری تمام ارکان نظام در جهت توسعه، ایجاد اشتغال و بهبود اوضاع اقتصادی استان گام برداریم.

خادمی اظهار داشت:توسعه نیافتگی، بیکاری و فقر درد مشترک همه مردم و مسئولین است و باید تلاش کنیم بر این دشمن بزرگ غلبه کنیم.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب