یکشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۰
8:29:32 - جمعه 8 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تولید ماهی پرورشی در لرستان به بیش از ۵۰۰۰ تن افزایش می‌یابد
تولید ماهی پرورشی در لرستان به بیش از ۵۰۰۰ تن افزایش می‌یابد
مدیرکل شیلات استان لرستان گفت: طرح پرورش ماهی در قفس در ۵ سد استان لرستان اجرایی شده و پیش‌بینی می‌شود تولید ماهی پرورشی در لرستان به بیش از ۵ هزار تن افزایش می‌یابد. شعار سال: کیارش بیرانوند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم درخرم‌آباداظهار داشت: طرح پرورش ماهی در قفس، طرحی است که با اولویت تحقق برنامه‌های […]

مدیرکل شیلات استان لرستان گفت: طرح پرورش ماهی در قفس در ۵ سد استان لرستان اجرایی شده و پیش‌بینی می‌شود تولید ماهی پرورشی در لرستان به بیش از ۵ هزار تن افزایش می‌یابد.

شعار سال: کیارش بیرانوند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم درخرم‌آباداظهار داشت: طرح پرورش ماهی در قفس، طرحی است که با اولویت تحقق برنامه‌های اقتصاد مقاومتی در استان لرستان اجراشده است.

خبر جدید  روایت حادثه تلخ اشترانکوه از زبان نجات‌یافتگان

وی با اشاره به مزایای این طرح افزود: این طرح به علت غنی شدن آب برای مصارف کشاورزی، ارزان بودن سازه‌ها و همچنین کیفیت گوشت تولیدشده با استفاده از این طرح موردتوجه قرارگرفته و مقدار تولیدات نسبت به روش‌های دیگر تولید بیشتر است.

مدیرکل شیلات لرستان عنوان کرد: طرح پرورش ماهی در قفس در حال حاضر در پنج سد استان شامل هاله، خان‌آباد، ایوشان، مروک و حوضیان اجرایی شده است.

خبر جدید  فعالیت کارخانه تولید داروهای گیاهی دانش بنیان در لرستان بر پایه گونه های بومی گیاهی استان

وی با بیان اینکه توسعه و اجرای طرح پرورش ماهی در قفس یکی از مهم‌ترین برنامه‌های اساسی در راستای ارتقا تولید و افزایش فرصت‌های شغلی به شمار می‌رود، افزود:از پنج سدی که طرح پرورش ماهی در قفس صورت گرفته است، مجموعاً هزار تن ماهی باکیفیت بالا تولید و بهره‌برداری می‌شود.

خبر جدید  سرخط مهمترین خبرهای لرستان در 24 ساعت گذشته

مدیرکل شیلات استان لرستان خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت‌های استان و سدهایی که وجود دارد پیش‌بینی می‌شود مقدار تولیدات گوشت ماهی در این طرح به بیش از پنج هزار تن افزایش یابد‌.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار ۱۴ آذر ۹۶، کدمطلب:۱۵۹۲۹۴۵، www.tasnimnews.com

[ad_2]

Source linkداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب