شنبه, ۱۰ آبان , ۱۳۹۹
15:42:38 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تولید ۳ خودرو در بروجرد/سرمایه‌گذاران برون‌مرزی به کار گرفته شوند
تولید ۳ خودرو در بروجرد/سرمایه‌گذاران برون‌مرزی به کار گرفته شوند
به گزارش خبرنگار مهر، علاء الدین بروجردی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه بحث اشتغال و مسائل معیشتی مردم، اولویت اول مسائل شهر بروجرد است، اظهار داشت: تلاش در سال جاری بر این بوده که بتوانیم مجموعه پروژه های مرتبط با شهر را فعال تر از گذشته داشته باشیم. ۱۳ میلیارد اعتبار به سد […]

به گزارش خبرنگار مهر، علاء الدین بروجردی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه بحث اشتغال و مسائل معیشتی مردم، اولویت اول مسائل شهر بروجرد است، اظهار داشت: تلاش در سال جاری بر این بوده که بتوانیم مجموعه پروژه های مرتبط با شهر را فعال تر از گذشته داشته باشیم.

۱۳ میلیارد اعتبار به سد «آبسرده» اختصاص یافت

وی با بیان اینکه با استاندار لرستان جلسه ای داشتیم که یک محور صحبت های این جلسه هم مسائل مرتبط با بروجرد بود به ویژه پروژه ها تصریح کرد: برای سد آبسرده که یکی از اساسی ترین پروژه های شهر است، باتوجه به اینکه مسئله تامین آب شرب و کشاورزی را دارد، ۱۳ میلیارد تومان اضافه بر مبلغ مصوب در بودجه ۹۶ اختصاص پیدا کرده است.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه امیدواریم این اعتبار محقق شود و به سرعت بیشتر اجرای پروژه کمک کند، افزود: در بودجه ۹۷ هم مبلغ ۱۴ میلیارد تومان اعتبار برای سد آبسرده در نظر گرفته شده است.

سد «شهید بروجردی» با پیگیری ها و صحبت با وزیر از مرحله حذف گذشت و با مبلغ ۵ میلیارد فعال شد

بروجردی یادآور شد: در مورد سد «شهید بروجردی» موضوع حذف آن به دلیل مسائل مالی نگران کننده بود، که با پیگیری ها و صحبت با وزیر از آن مرحله گذشت و با مبلغ ۵ میلیارد فعال شد.

خبر جدید  مشکل کارخانه نساجی بروجرد با تحصن حل نمی‌شود

آخرین اخبار از صنعت خودروسازی بروجرد

وی با اشاره به اینکه صنعت خودروسازی بروجرد که ظرف دو سال گذشته به دلیل عدم چرخه منطقی حاکم بر آن، دچار رکود شده بود، گفت: گروه جدیدی در این صنعت ورود کرده اند تحت عنوان «عظیم خودرو» و این صنعت حیات جدیدی را شروع کرد.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای تولید خودرو شاسی بلند «فوتون» با کشور چین قرارداد بسته شده و اولین نمونه آزمایشی آن در این خط انجام شده بود، تصریح کرد: خودرو دیگری را نیز عقد قرارداد بسته اند که در مراحل اجرایی است، در این رابطه «ماهیندرا» هند طرف قرارداد عظیم خودرو است.

بروجردی با تاکید بر اینکه قرار است با خودرو «پروتون» که آغاز کار بود، مجدد وارد مذاکره شوند و بتوانند آن برند را هم وارد کنند، افزود: امید به اینکه در سال ۹۷ خودروسازی ما فعال باشد و اشتغال آفرینی کند وجود دارد و این صنعت امروز به یک نقطه مثبتی رسیده است.

خبر جدید  یادواره شهدای روستاهای جنوب شهرستان پلدختر

استفاده از سرمایه گذار برون مرزی یک ضرورت مهم و جدی است

وی با اشاره به اینکه با توجه به شرایط کشور، واحدهای تولیدی هم نیاز به کمک دارند هم نیاز به همیاری که بتوانند به مرحله رونق اقتصادی برسند، اظهار داشت: باتوجه به محدودیت مالی دولت استفاده از سرمایه گذار برون مرزی هم به معنای سرمایه گذارهای در سطح ملی خارج از بروجرد و هم سرمایه گذار خارجی یک ضرورت مهم و جدی است.

بروجردی با بیان اینکه باید تلاش کنیم برای ایجاد ظرفیت های بیشتر شغلی و در این راستا از این ظرفیت های خارج از بروجرد و فراتر از دولت که امکان آن کاملا وجود دارد، باید استفاده شود، تصریح کرد: در مورد منطقه ویژه اقتصادی بروجرد، در آخرین صحبتی که داشتیم طرح جامع هنوز به پایان نرسیده اما قرار شد فاز اول طرح که آماده شد مجوز را بدهند تا با آغاز سال جدید شاهد آغاز عملیات اجرایی در منطقه ویژه اقتصادی بروجرد باشیم.

خبر جدید  تاثیرگذاری در اعتلای انقلاب؛ ویژگی شاخص شهید بهشتی

راه آهن بروجرد بالاخره از جدول «پیوست بودجه» به خود بودجه پیوست

وی با تاکید بر اینکه فرودگاه بروجرد در دل این منطقه قرار دارد و مجموعه مدیریتی منطقه ویژه اقتصادی در مورد آن تقبل مسئولیت کرده و مطالعات احداث را انجام داده و با کمک وزارت راه و شهرسازی قرار است شاهد عملیات اجرایی آن باشیم، افزود: راه آهن بروجرد بالاخره از جدول پیوست بودجه به خود بودجه پیوست و نام بروجرد در آن قرار گرفت.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مسیر دورود به طرف بروجرد یک دشت بدون ناهمواری و بدون نیاز به احداث تونل است، در نتیجه کار آسان تری از دیگر مناطق را در پیش داریم، ادامه داد: امیدواریم این پروژه با سرعت بیشتری انجام شود؛ البته این فاز اول خواهد بود و بعدا باید به ملایر و خط بین المللی که به عراق می رود و در نهایت به سوریه و مدیترانه می رسد، متصل شود.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد