پنج شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۴۰۰
20:36:52 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تیم‌های امدادی و درمانی به مناطق محروم قلایی روستای سرپنجه اعزام شدند
تیم‌های امدادی و درمانی به مناطق محروم قلایی روستای سرپنجه اعزام شدند
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان الشتر گفت: با همکاری کانون بسیج جامعه پزشکی و بهداری سپاه یک تیم پزشکی به مناطق محروم قلایی  روستای سرپنجه این شهرستان اعزام شدند.   سرهنگ محمود یوسفوند فرمانده سپاه ناحیه شهرستان الشتر در گفت وگو با خبرگزاری بسیج از لرستان گفت: با همکاری کانون بسیج جامعه پزشکی و بهداری سپاه […]

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان الشتر گفت: با همکاری کانون بسیج جامعه پزشکی و بهداری سپاه یک تیم پزشکی به مناطق محروم قلایی  روستای سرپنجه این شهرستان اعزام شدند.

 

سرهنگ محمود یوسفوند فرمانده سپاه ناحیه شهرستان الشتر در گفت وگو با خبرگزاری بسیج از لرستان گفت: با همکاری کانون بسیج جامعه پزشکی و بهداری سپاه یک تیم پزشکی به مناطق محروم قلایی  روستای سرپنجه این شهرستان اعزام شدند.

 

وی خاطر نشان کرد: این تیم های پزشکی در قالب پزشک عمومی، ماما، دندانپزشک، کارشناس تغذیه همراه با وسایل و تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای ارائه خدمات بهتر مردم روستای سرپنجه قلایی اعزام شده اند.

 

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان الشتر با اشاره به خدمات ارائه شده این تیم پزشکی افزود: خدماتی که در این اعزام ارائه می شود شامل ویزیت، ارائه دارو، و خدمات بهداشتی و آموزشی به صورت رایگان به مناطق محروم بوده است.

 

وی با توجه به اعزام اکیپ های پزشکی در طول سال خاطرنشان کرد:یکی از مهمترین برنامه هایی که در طول سال در شهرستان الشتر انجام می شود اعزام اکیپ های پزشکی از سوی سپاه پاسداران این شهرستان به مناطق محروم این شهرستان است و اکیپ های پزشکی در غالب اردوهای جهادی به مناطق محروم این شهرستان اعزام می شوند.

انتهای پیام/ 

خبر جدید  امنیت نظام اسلامی مرهون ازخودگذشتگی مادران و همسران شهداست/ نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت درگرو نقش تأثیرگذار مادران و همسرانداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب