یکشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۰
12:27:20 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جذب ۷۵ فرزند شهید در آموزش و پرورش لرستان
جذب ۷۵ فرزند شهید در آموزش و پرورش لرستان
گروه اجتماعی: مدیرکل بنیاد شهید لرستان از جذب و شروع به کار ۷۵ فرزند شهید لرستانی در آموزش و پرورش استان خبر داد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، مراد روشنی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان امروز سه‌شنبه، ۱۷ بهمن در حاشیه دیدار وزیر دادگستری با شهید زنده لرستانی سیدنورخدا موسوی در […]

گروه اجتماعی: مدیرکل بنیاد شهید لرستان از جذب و شروع به کار ۷۵ فرزند شهید لرستانی در آموزش و پرورش استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، مراد روشنی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان امروز سه‌شنبه، ۱۷ بهمن در حاشیه دیدار وزیر دادگستری با شهید زنده لرستانی سیدنورخدا موسوی در خصوص آمار فرزندان شهید لرستان، گفت: در لرستان سه هزار و ۳۳۹ فرزند شهید و ایثارگر داریم و رفع مشکل بیکاری آن‌ها اولویت ماست.
وی در خصوص قوانین جذب فرزندان شهدا در ادارات، اظهارکرد: به‌دنبال این هستیم که سهم ۲۵ درصدی اشتغال خانواده شهدا و ایثارگر را در قالب استخدام‌های شرکتی و قراردادی در دستگاه‌های دولتی و غیردولتی انجام دهیم.
روشنی از جذب و شروع به کار ۷۵ نفر از فرزندان شهدا و ایثارگر استان در آموزش‌وپرورش استان خبر داد و بیان داشت: در علوم پزشکی نیز رایزنی‌هایی شده که این استخدام‌ها انجام شود و امیدواری شاهد کاهش آمار فرزندان بیکار ایثارگران باشیم‌.

خبر جدید  اهل تقوا تا بهشت بدرقه می‎شوندداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب