شنبه, ۵ مهر , ۱۳۹۹
13:33:52 - دوشنبه 24 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جشنواره «سرودهای حماسی و آواهای انقلابی» صاحب ۷ کمیته شد
جشنواره «سرودهای حماسی و آواهای انقلابی» صاحب ۷ کمیته شد
گروه فرهنگی – دبیر ستاد اجرایی پنجمین جشنواره «سرودهای حماسی و آواهای انقلابی» در لرستان با اشاره به تشکیل هفت کمیته برای برگزاری جشنواره «سرودهای حماسی و آواهای انقلابی» اعضای ستاد اجرایی این رویداد فرهنگی ـ هنری را معرفی کرد.

به گزارش ایکنا از لرستان، فریدون کریمی والا، دبیر ستاد اجرایی پنجمین جشنواره «سرودهای حماسی و آواهای انقلابی بسیج» و مسئول سازمان بسیج هنرمندان لرستان، امروز دوشنبه، سوم دی در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری پنجمین جشنواره سرودهای حماسی و آواهای انقلابی بسیج در لرستان، رئیس، دبیر، مدیر اجرایی و مسئولان کمیتههای فضاسازی و تبلیغات، اطلاعرسانی و روابط عمومی، اجرایی و برنامهریزی و کمیته اسکان و تشریفات این رویداد فرهنگی و هنری را معرفی کرد.
وی با اشاره به حمایت سازمان بسیج هنرمندان از جشنواره سرودهای حماسی و آواهای انقلابی بسیج، ادامه داد: طی احکام جداگانهای امیر نصیربیگی، مسئول جشنواره، مرتضی کشکولی، فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) بهعنوان رئیس ستاد اجرایی استان لرستان و فریدون کریمیوالا، مسئول سازمان بسیج هنرمندان لرستان بهعنوان دبیر ستاد اجرایی تعیین و منصوب شدند.
وی در خصوص مسئولان کمیتههای جشنواره سرودهای حماسی و آواهای انقلابی، گفت: حامد حکیمزاده بهعنوان مدیر اجرایی، امین هنامی، مسئول کمیته فضاسازی و تبلیغات و مجتبی رومانی، مسئولیت کمیته اطلاعرسانی و روابط عمومی جشنواره را بر عهده دارند این در حالیاست که مسعود پورحمزه، مسئولیت کمیته اجرایی و برنامهریزی و ابراهیم طهماسبی، کمیته اسکان و تشریفات جشنواره سرودهای حماسی و آوازهای انقلابی را اداره میکنند.
کریمیوالا با اشاره به میزبانی لرستان در این جشنواره یادآور شد: اين جشنواره برای اولين بار در سطح ملی در لرستان از تاریخ ۲۵ تا ۲۸ دیماه سالجاری در خرمآباد برگزار میشود. انتهای پیام
منبع :: http://lorestan.iqna.ir

خبر جدید  رونمایی از کتاب وصیت‌نامه شهدای تربیت معلم کشورداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد