یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
19:26:28 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جشنواره ملی شعر آیات نقطه عطفی در ادبیات آئینی معاصر خواهد بود
جشنواره ملی شعر آیات نقطه عطفی در ادبیات آئینی معاصر خواهد بود
محمدتقی عزیزیان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه جشنواره ملی شعر آیات امسال در بخش زبان های رایج محلی برگزیده نداشت اما این بخش آثار شایسته تقدیر داشت، اظهار داشت: امسال اجازه دادیم بخش زبان های بومی و محلی جا بیافتد و درونی شود و در سال های آینده اگر […]

محمدتقی عزیزیان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه جشنواره ملی شعر آیات امسال در بخش زبان های رایج محلی برگزیده نداشت اما این بخش آثار شایسته تقدیر داشت، اظهار داشت: امسال اجازه دادیم بخش زبان های بومی و محلی جا بیافتد و درونی شود و در سال های آینده اگر آثار این حوزه قوامی پیدا کرد مقام نیز می دهیم.

خبر جدید  تب سوزنی شیوه درمانی که در دنیا به درمان بدون عارضه شناخته شده است

وی یادآور شد: کیفیت اشعار مهم است، حتی اگر آثار کمی دریافت می کردیم اما کیفیت داشتند به آنها مقام می دادیم.

نماینده داوران دومین جشنواره ملی شعر آیات خاطرنشان کرد: شعرهای بومی و محلی رسیده به دبیرخانه جشنواره کیفیت کمی داشتند، در این آثار تصاویر ملتزم به متن نبود، تلمیحات ضعیف بود و از موضوع قرآن کمتر استفاده شده بود.

خبر جدید  طوفان چذابه را در نوردید/ وضعیت موکب ها آرام است

عزیزیان با تاکید بر اینکه در بخش شعر نو و سپید آثار خوبی به دبیرخانه جشنواره آمده بود، افزود: این جشنواره ظرفیت آن را دارد که بین کشورهای اسلامی برگزار شود و شاعران کشورهای عربی و کشورهایی که کُرد زبان دارند نیز در آن حضور پیدا کنند.

وی با بیان اینکه گسترده تر شدن جشنواره بستگی به حمایت مسئولین دارد، تصریح کرد: این جشنواره شروع خوبی داشته است و می تواند نقطه عطفی در ادبیات آیینی معاصر باشد؛ ما به آینده این جشنواره خوشبین هستیم.

خبر جدید  پلیس راهور ایلام آماده خدمت رسانی به زائران اربعین استداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب