دوشنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۰
11:02:40 - جمعه 23 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جشن ازدواج دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شد
جشن ازدواج دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شد
به گزارش خبرنگار مهر، مراسم ازدواج دانشجویی ویژه دانشجویان علوم پزشکی لرستان به همت دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی استان و با حضور ۶۵ زوج دانشجو برگزار شد. در این مراسم کارگاه آموزشی «ارتباطات در خانواده» با تدریس حجت الاسلام و المسلمین محمودی از مبلغین حوزه علمیه قم و مشاورین مسائل خانواده برای زوجین […]

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم ازدواج دانشجویی ویژه دانشجویان علوم پزشکی لرستان به همت دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی استان و با حضور ۶۵ زوج دانشجو برگزار شد.

در این مراسم کارگاه آموزشی «ارتباطات در خانواده» با تدریس حجت الاسلام و المسلمین محمودی از مبلغین حوزه علمیه قم و مشاورین مسائل خانواده برای زوجین برگزار شد.

خبر جدید  عجیب اما واقعی/ مجروح شدن یک دانشجوی دختر اهوازی بر اثر گلوله سرگردان!

این مراسم هشتمین جشن پیاپی سالانه ازدواج دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی لرستان است و اهداء هدایای نقدی و سفر زیارتی-آموزشی مشهد مقدس برای این زوجین از دیگر برنامه های دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی لرستان در این راستا بود.

مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی لرستان در این مراسم گفت: خداوند در قرآن می فرماید ما شما را زوج آفریدیم که رشد کرده و به آرامش برسید؛ به آرامش رسیدن زمینه رشد در زندگی خواهد بود.

خبر جدید  انزوا، رسوایی و فاش شدن اسرار از آفات عیب‌جویی

حجت الاسلام مرادیان با بیان اینکه مودت و رحمت دو اتفاق مهم است که ازدواج به آن منتهی می شود، تصریح کرد: مفهوم رحمت احساس محبت کردن و مفهوم مودت ابراز محبت است.

وی خاطرنشان کرد: شناخت در یک تا دو سال ابتدای زندگی بسیار مهم است که شالوده زندگی را می سازد و باید مدنظر زوجین قرار گیرد.

خبر جدید  راه‌اندازی بخش ویژه کودک و نوجوان در کتابخانه‌های عمومیداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب