چهارشنبه, ۷ آبان , ۱۳۹۹
12:20:39 - چهارشنبه 7 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جشن نیکوکاری در سطح مدارس لرستان برگزار شد
جشن نیکوکاری در سطح مدارس لرستان برگزار شد
به گزارش خبرنگار مهر، جاسم محمدی فارسانی ظهر چهارشنبه در جشن نیکوکاری در مدرسه صدیقه کبری خرم آباد با اشاره به اینکه توجه به برقراری عدالت اجتماعی، کاهش شکاف طبقاتی و هم تراز شدن فقرا و اغنیا از اهداف تشکیل نهاد کمیته امداد بوده است، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اخیرا در باب مسئله پیشرفت […]

به گزارش خبرنگار مهر، جاسم محمدی فارسانی ظهر چهارشنبه در جشن نیکوکاری در مدرسه صدیقه کبری خرم آباد با اشاره به اینکه توجه به برقراری عدالت اجتماعی، کاهش شکاف طبقاتی و هم تراز شدن فقرا و اغنیا از اهداف تشکیل نهاد کمیته امداد بوده است، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اخیرا در باب مسئله پیشرفت و عدالت موضوع مهمی را فرمودند، ایشان فرمودند که در زمینه عدالت اجتماعی عقب هستیم و در ادامه آن صحبت از محرومین و فقرا در مقابل کاخ نشینان بود.

وی با بیان اینکه یکی از مهم ترین عللی که برنامه جشن نیکوکاری را در مدارس انجام می دهیم موضوع فرهنگ سازی در نسل جوان است، تصریح کرد: هدف از حکومت اسلامی و یکی از مهم ترین اهداف نظام برای رسیدن به عدالت اجتماعی شکوفا کردن استعدادها و توانایی افراد و تربیت یک نیروی جوان مومن انقلابی و جهادی است.

مدیرکل کمیته امداد لرستان با تاکید بر اینکه بستر این اقدام از مهد کودک ها و آموزش و پرورش آغاز می شود، افزود: امروز به لطف خدا کارهایی که در مدارس ما و به دست فرزندان ما اتفاق می افتد، قسمت عمده ای از مشکلات فقرا و محرومان را حل کرده است.

محمدی فارسانی از برگزاری جشن نیکوکاری در سطح مدارس لرستان خبر داد و افزود: باید آفرین گفت به دانش آموزان خوب این سرزمین که کمک می کنند برای اینکه به عدالت اجتماعی برسیم.

خبر جدید  تعامل هر چه بیشتر ادراه کل حفاظت محیط زیست لرستان با سازمانهای مردم نهاد محیط زیستداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد