سه شنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۹
8:00:39 - دوشنبه 26 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جلسه هماهنگی آزمون سراسری قرآن و عترت در لرستان برگزار شد
جلسه هماهنگی آزمون سراسری قرآن و عترت در لرستان برگزار شد
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ جلسه هماهنگی شانزدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم، در لرستان، یک‌شنبه، ششم اسفندماه، با حضور معاونان قرآن و عترت دو اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اوقاف و امور خیریه استان لرستان، برگزار شد. به گزارش خبرگزاری ایکنا از لرستان، یک‌شنبه، ششم اسفندماه، جلسه هماهنگی شانزدهمین دوره آزمون سراسری […]

گروه فعالیت‌های قرآنی ـ جلسه هماهنگی شانزدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم، در لرستان، یک‌شنبه، ششم اسفندماه، با حضور معاونان قرآن و عترت دو اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اوقاف و امور خیریه استان لرستان، برگزار شد.

جلسه هماهنگی آزمون سراسری قرآن و عترت در لرستان برگزار شد

به گزارش خبرگزاری ایکنا از لرستان، یک‌شنبه، ششم اسفندماه، جلسه هماهنگی شانزدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم، در استان لرستان، با حضور معاونان قرآن و عترت دو اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اوقاف و امور خیریه استان لرستان، برگزار شد.
در این جلسه که در محل دفتر قرآن و عترت اداره‌کل ارشاد لرستان، برگزار شد، نحوه و مکان برگزاری آزمون‌ در رشته‌های ۲۴ گانه که به‌صورت کتبی و شفاهی برگزار می‌شوند، بررسی شد.
تقی دریکوند، سرپرست امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان، در این جلسه، گفت: بنابر برنامه‌ریزی‌های انجام شده در سطح کلان کشوری، سؤالات آزمون به حراست این اداره‌کل تحویل شده و طی روزهای آتی این سؤالات به‌صورت پلمپ شده به ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های استان، تحویل خواهند شد.
وی با اشاره به این‌که در این آزمون برگزاری آزمون کتبی برعهده اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و ادارات تابعه در شهرستان‌های استان است، عنوان کرد: برگزاری آزمون شفاهی نیز از وظایف اداره‌کل اوقاف و امور خیریه در استان است که در این راستا محل‌های برگزاری آزمون مشخص شده و بر روی کارت‌های ورود به جلسه افراد، ثبت شده است.
دریکوند با اشاره به این‌که آزمون شفاهی طی روزهای ۱۲ الی ۱۷ اسفندماه، در شهرستان‌های استان و در حوزه‌های مشخص شده توسط داوران دارای مدرک برگزار می‌شود، تصریح کرد: آزمون شفاهی شهرستان خرم‌آباد، طی سه روز، در حسینیه حبیب بن مظاهر خرم‌آباد، برگزار خواهد شد.

خبر جدید  دیدار کارکنان منابع طبیعی لرستان با آیت‌الله میرعمادی

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد