جمعه, ۲ آبان , ۱۳۹۹
13:15:52 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جمع‌آوری معتادان متجاهر ازسطح شهرهای لرستان هم‌زمان با ایام نوروز
جمع‌آوری معتادان متجاهر ازسطح شهرهای لرستان هم‌زمان با ایام نوروز
به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی بیرانوند صبح یکشنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان گفت: یکی از موضوعاتی که در سال‌های اخیر موجب نارضایتی شهروندان شده بود، مسئله خرده‌فروشی در سطح شهرها و به‌ویژه مناطق آسیب‌پذیر و حاشیه‌ای بوده است. وی افزود: در این راستا با همکاری فرمانداران استان نیز مقرر شد […]

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی بیرانوند صبح یکشنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان گفت: یکی از موضوعاتی که در سال‌های اخیر موجب نارضایتی شهروندان شده بود، مسئله خرده‌فروشی در سطح شهرها و به‌ویژه مناطق آسیب‌پذیر و حاشیه‌ای بوده است.

وی افزود: در این راستا با همکاری فرمانداران استان نیز مقرر شد که اقداماتی در راستای شناسایی نقاط آلوده انجام شود و درنهایت یک نقطه آلوده را از شهرستان برای اجرای طرح معرفی کنند.

خبر جدید  کشف 19 تن چای خارجی قاچاق در مرکز لرستان

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان ادامه داد: در این زمینه نیز فرمانداران همکاری مناسبی داشته‌اند و همه اقدامات نظارتی نیز با همکاری فرمانداران انجام می‌شود.

بیرانوند گفت: لازم است اقدامات مناسبی در خصوص سند درمان، بومی‌سازی درمان و صیانت از معتادان نیز انجام شود.

وی گفت: همچنین در ایام نوروز نیز اقداماتی ازجمله جمع‌آوری معتادان متجاهر در سطح شهرستان‌ها، آموزش‌های پیشگیرانه از اعتیاد برای مسافران نوروزی و توزیع کتابچه عملکرد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کشور صورت می‌گیرد.

خبر جدید  محور ایلام-سرابله بازگشایی شدداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد