یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
17:04:20 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حبس‌زدایی با استفاده از ظرفیت‌های ستاد دیه امکان‌پذیر است
حبس‌زدایی با استفاده از ظرفیت‌های ستاد دیه امکان‌پذیر است
دادستان کل کشور با تاکید بر مقوله حبس‌زدایی گفت: برای کاهش جمعیت کیفری علاوه بر موضوع عفو و قبولی اعسار می‌توان از ظرفیت ستاد دیه بهره جست. به گزارش ایسنا، حجت السلام محمدجعفر منتظری در حاشیه بازدید از فعالیت های فرهنگی و حرفه آموزی  زندان مرکزی خرم آباد، با حضور در بند محکومان جرایم غیرعمد […]

دادستان کل کشور با تاکید بر مقوله حبس‌زدایی گفت: برای کاهش جمعیت کیفری علاوه بر موضوع عفو و قبولی اعسار می‌توان از ظرفیت ستاد دیه بهره جست.

به گزارش ایسنا، حجت السلام محمدجعفر منتظری در حاشیه بازدید از فعالیت های فرهنگی و حرفه آموزی  زندان مرکزی خرم آباد، با حضور در بند محکومان جرایم غیرعمد گفت: اگرچه زندان محل مناسبی نیست ولی وجود یک چنین نهادی برای امنیت بیشتر هموطنان ضروری است.

خبر جدید  به یاد شهید خلبان غلامرضا چاغروند+گزارش

وی یادآور شد: برای عده‌ای که مرتکب جرم‌های سنگین می‌شوند، حضور یک چنین افرادی برای جامعه در هر شرایطی که باشد خطرناک است؛ لذا عدالت ایجاب می‌کند دستگاه قضایی برای مجازات این افراد اقدام کرده و فرآیند تنبیه و تنبه یک چنین افرادی در بند زندان را پیگیری کند.

منتظری تاکید کرد: محیط داخل زندان در قبال یک چنین افرادی باید به نحوی مدیریت شود تا یک زندانی با حضور در کلاس‌های فرهنگی به اندازه‌ای این مشارکت برای او اهمیت داشته باشد که ضمن افزایش معرفت فردی بتواند هدایت‌گر او بعد از آزادی باشد.

خبر جدید  آشوبگران از خارج استان وارد شده‌اند

وی افزود: افرادی که شاکی دارند سعی کنند رضایت شکات خصوص خود را فراهم کنند که در این زمینه مسولان قضایی طبق تاکید مکرر وظیفه دارند کسانی را که رضایت می‌گیرند و مشمول آزادی و یا عفو هستند، با الویت یاری کنند.

دادستان کل کشور در پایان گفت: افرادی که بدهی مالی دارند، اگر می‌توانند مبلغ محکوم‌به را تقسیط کنند و یا اعسار قبول کنند و حقوق صاحب مال را پرداخت کنند و اگر مالی ندارند از راه‌های دیگری همچون ستاد دیه برای حل مشکل خود اقدام کنند.

خبر جدید  کشف و ضبط انبار زغال غیر مجاز در بخش چوار ایلام

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب