دوشنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۰
14:05:17 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حذف فقر؛ اولین هدف اجتماعی انبیاء
حذف فقر؛ اولین هدف اجتماعی انبیاء
گروه اجتماعی: نماينده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبرى حذف فقر را اولین هدف اجتماعی انبیاء الهی دانست و افزود: اگر فقر نداشته باشیم فضای الگو بودن اسلام را در جهان به ثبت می‌رسانیم. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، آيت‌الله احمد مبلغى، نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری، امروز چهارشنبه، ۱۸ بهمن […]

گروه اجتماعی: نماينده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبرى حذف فقر را اولین هدف اجتماعی انبیاء الهی دانست و افزود: اگر فقر نداشته باشیم فضای الگو بودن اسلام را در جهان به ثبت می‌رسانیم.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، آيت‌الله احمد مبلغى، نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری، امروز چهارشنبه، ۱۸ بهمن در یادواره شهدای انقلاب اسلامی استان لرستان با بیان این‌که اگر صبر در فرهنگ ما ارزش است، اگر الگوهای ما در جامعه صابرین هستند، اگر آیه صابر بر افراز صابر و صبور تاکید دارد پس باید جایگاه سرور بودن را برای خانواده‌های شهدا تعریف کرد.
وی با بیان این‌که ايام‌الله يك پديده در بعد اجتماعى است، افزود: يوم‌الله همواره دارای ویزگی‌های منحصر بوده و داراى يک منطق خاص هستند.
آیت‌الله مبلغی با تاکید بر حرکت در مسیر ممتد انقلاب اسلامی ایران، گفت: انقلاب اسلامى دارای ايام‌الله متعدد است که دهه فجر در زمره ایام‌الله انقلاب اسلامی ایران است.
نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری، با بیان این‌که انقلاب اعتماد، تفكر اسلام انقلابی را برپا كرده، گفت: انقلاب اسلامی ایران موجب ایجاد ايام‌الله متعدد در تاریخ انقلاب اسلامی ایران شد، کمااینکه ايام‌الله تحول‌بخش است.
وی با بیان این‌که همه نگاه‌ها و ظرفیت‌ها به سمت کاهش فقر باشد، خاطرنشان کرد: دیدگاه‌ها باید به سمت کاهش فقر در جامعه باشد زیرا فقر ام‌الفساد است و تا جایی می‌رود که انسان را مجبور به کفر می‌کند
آیت‌الله مبلغی با اشاره به اینکه نشانه‌هاى خداوند در ايام‌الله تحقق پيدا می‌كند، گفت: ریشه‌کن کردن فقر یک اصل است این در حالی‌است که اسلام اجازه ظهور و بروز فقر را نمی‌دهد.
نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان این‌که ملتى بايد به سمت فرهنگ اوایل انقلاب برگردد، افزود: به‌صورت مداوم همه بايد به فرهنگ انقلاب اسلامی ایران و ايام‌الله برگردند.
وی با بیان این‌که ملت بايد صبور باشد و راه انتخاب شده را حفظ كند، گفت: اخلاق سال ٥٧ را حفظ كنیم و صفا و صميميت را حفظ كنيد.
آیت‌الله مبلغی با اشاره به این‌که مسئولين بايد رابطه با مردم را به مانند رابطه مسئولان در اوایل انقلاب تقویت کنند، تصریح کرد: مسئولان بايد برگردنند و به مردم توجه كنند.

خبر جدید  ۲۰ آذر؛ آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره‌های هفته قرآن و عترت لرستانداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب