سه شنبه, ۱۲ مرداد , ۱۴۰۰
14:22:07 - سه‌شنبه 13 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حریم قلعه فلک‌الافلاک لرستان تا ۲۰ اسفند آزاد می‌شود
حریم قلعه فلک‌الافلاک لرستان تا ۲۰ اسفند آزاد می‌شود
طبق توافقات انجام شده قرار است ماه آینده ساختمان ارتش که در حریم قلعه فلک‌الافلاک واقع شده به طور کامل تخلیه ‌شود. به گزارش ایسنا، امین قاسمی، سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان در دیدار با امیر تقی دریکوند، فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۸۴ پیاده لرستان در خصوص آزادسازی حریم قلعه […]

طبق توافقات انجام شده قرار است ماه آینده ساختمان ارتش که در حریم قلعه فلک‌الافلاک واقع شده به طور کامل تخلیه ‌شود.

به گزارش ایسنا، امین قاسمی، سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان در دیدار با امیر تقی دریکوند، فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۸۴ پیاده لرستان در خصوص آزادسازی حریم قلعه فلک‌الافلاک و تخلیه کامل ساختمان ارتش اظهار کرد: خوشبختانه با رایزنی‌های صورت گرفته توسط استاندار لرستان با سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور و همچنین تعامل مسئولان لشکر ۸۴ پیاده و سپاه حضرت ابوالفضل(ع)، گام‌های  مهمی در راستای جهانی شدن این اثر ارزشمند برداشته خواهد شد.

خبر جدید  تشکیل ۵۵ صندوق خرد زنان روستایی در لرستان

وی یادآور شد: در راستای عملیات آزادسازی و ساماندهی حریم این قلعه، سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان هم طبق توافقات انجام گرفته قرار است تا پایان سال ۹۷ برای تخلیه کامل حریم قلعه اقدام کند.

امیر تقی دریکوند، فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۸۴ پیاده لرستان نیز با اشاره به اینکه آمادگی هرگونه همکاری با اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان را داریم، افزود: بر اساس توافق صورت گرفته تا ۲۰ اسفند سال جاری ساختمان ارتش که در حریم قلعه فلک‌الافلاک واقع شده به طور کامل تخلیه می‌شود. 
انتهای پیام

خبر جدید  چاقی و پیری مغز با یکدیگر مرتبط هستند؟داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب