پنج شنبه, ۱ آبان , ۱۳۹۹
22:19:40 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حساسیت جامعه به ایمنی افزایش یابد/ به مؤلفه‌های معنوی توجه شود
حساسیت جامعه به ایمنی افزایش یابد/ به مؤلفه‌های معنوی توجه شود
به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله سید احمد میرعمادی  در آیین اختتامیه جشنواره ایمنی رانندگان حرفه‌ای لرستان با قدردانی از متولیان حمل‌ونقل و رانندگان اظهار داشت: از دیدگاه اسلام هیچ‌چیز برتر و بالاتر از حفظ حیات انسان نیست. وی گفت: حیات نشانه توحید و یکتاپرستی است و بنابراین جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها باید حساسیت جامعه را […]

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله سید احمد میرعمادی  در آیین اختتامیه جشنواره ایمنی رانندگان حرفه‌ای لرستان با قدردانی از متولیان حمل‌ونقل و رانندگان اظهار داشت: از دیدگاه اسلام هیچ‌چیز برتر و بالاتر از حفظ حیات انسان نیست.

وی گفت: حیات نشانه توحید و یکتاپرستی است و بنابراین جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها باید حساسیت جامعه را نسبت به ایمنی افزایش و بینش جامعه را در رابطه با این مقوله تغییر دهد.

خبر جدید  تقویت فرهنگ کار و اشاعه روحیه مسئولیت‌پذیری؛ از اهداف طرح هجرت

نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد بابیان اینکه دودسته عوامل در ایمنی جاده‌ها نقش دارند، افزود: جاده و وسیله نقلیه عوامل مادی تأثیرگذار بر ایمنی هستند و متأسفانه روی مؤلفه‌های معنوی مؤثر بر ایمنی کار نشده است.

آیت‌الله میرعمادی آرامش، حس مسئولیت‌پذیری متولیان حمل‌ونقل و ایمنی، امانت‌داری، روحیه عفو و گذشت، ترس از خدا و دعا و صدقه را از عوامل معنوی مهم و تأثیرگذار بر ایمنی رانندگی عنوان کرد.

خبر جدید  ضرورت تجربه کردن پیام بهبودی NA توسط هر معتادی با زبان و فرهنگ خاص خود

وی تأکید کرد: برگزاری این‌گونه همایش‌ها و حرکت در مسیر ارتقا فرهنگ و ایمنی راه‌ها برای حفظ جان مردم جامعه لازم و ضروری است.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد یادآور شد: زیبنده جمهوری اسلامی ایران نیست که از رتبه‌های اول دنیا در تلفات ناشی از تصادفات رانندگی باشد به‌طوری‌که سالانه میلیاردها تومان هزینه مستقیم و غیرمستقیم صرف تصادفات جاده‌ای در ایران می‌شود.

خبر جدید  عملکرد ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در لرستان قابل قبول است.

آیت‌الله میرعمادی با اشاره به اینکه نباید قانون‌گریزی در جامعه رواج پیدا کند تصریح کرد: قوانین راهنمایی و رانندگی یک لازم شرعی بوده و نباید از آن سرپیچی شود.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد