یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
10:19:20 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حضور پُرشور مردم؛ بزرگ‌ترین پشتوانه برای نظام جمهوری اسلامی ایران
حضور پُرشور مردم؛ بزرگ‌ترین پشتوانه برای نظام جمهوری اسلامی ایران
گروه اجتماعی: نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان این‌که شرکت کردن مردم در این راهپیمایی پاسخ کوبنده‌ای به یاوه‌گویی‌های دشمنان انقلاب اسلامی است، اظهارکرد: این راهپیمایی استمرار راه شهیدان انقلاب اسلامی است که باصلابت آن‌‌را ادامه می‌دهند، همچنین حضور پُرشور مردم بزرگ‌ترین پشتوانه برای نظام جمهوری اسلامی ایران خواهد بود. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) […]

گروه اجتماعی: نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان این‌که شرکت کردن مردم در این راهپیمایی پاسخ کوبنده‌ای به یاوه‌گویی‌های دشمنان انقلاب اسلامی است، اظهارکرد: این راهپیمایی استمرار راه شهیدان انقلاب اسلامی است که باصلابت آن‌‌را ادامه می‌دهند، همچنین حضور پُرشور مردم بزرگ‌ترین پشتوانه برای نظام جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، آیت‌الله سید احمد میرعمادی، نماینده ولی‎فقیه در استان و امام جمعه خرم‌آباد امروز یک‌شنبه، ۲۲ بهمن در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران اظهارکرد: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن یک حضور پرشور است که امروز این حضور باشکوه تماشایی شده است.
وی افزود: شرکت کردن مردم در این راهپیمایی پاسخ کوبنده‌ای به یاوه‌گویی‌های دشمنان انقلاب اسلامی است که در رأس آن‌ها رئیس‌جمهور امریکا قرار دارد.
نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان عنوان کرد: این راهپیمایی استمرار راه شهیدان انقلاب اسلامی است که باصلابت آن‌ را ادامه می‌دهند، همچنین حضور پرشور مردم بزرگ‌ترین پشتوانه برای نظام جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

خبر جدید  فعالان طب سنتی در لرستان ساماندهی می شوند

ملت با همه سلیقه‌ها با در منافع ملی متحد عمل می‌کنند

سید موسی خادمی، استاندار لرستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران اظهارکرد: مردم بار دیگر خواهند آمد و وفاداری خود را به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام و مکتب اسلام اعلام خواهند کرد.
وی اضافه کرد: این حضور، حضور محکمی بوده و پیامی است برای انسجام داخلی که ملت با همه سلیقه‌ها باهم هستند و در منافع ملی متحد عمل می‌کنند.
خادمی بیان کرد: همچنین کسانی‌که می‌خواهند احیاناً از بیرون کشور را تهدید کنند متوجه خواهند شد که ملت همچنان طرفدار و پشتیبان نظام است.
استاندار لرستان تصریح کرد: امروز از همین دقایق اولیه نشان می‌دهد که مردم حضور جدی و پُررنگی خواهند داشت و تابه‌حال نیز جمعیت خوبی آمده است که مطمئناً یکی‌از روزهای به‌یادماندنی در تاریخ خرم‌آباد و لرستان خواهد بود.
وی ادامه داد: همچنین به دوستان داخلی نیز پیام امید، وحدت و بهبود اوضاع را خواهد داد که وحدت هرچه بیشتر روی منافع مردم و ملت به تمام دشمنان خارجی نشان می‌دهد که کاری از پیش نخواهند برد.

خبر جدید  عمل به وصیت شهدا موجب ماندگاری نظام می‌شودداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب