شنبه, ۵ مهر , ۱۳۹۹
2:30:52 - دوشنبه 24 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حوادث رانندگی در لرستان امسال ۲۶۵ کشته داشت
حوادث رانندگی در لرستان امسال ۲۶۵ کشته داشت
خرم آباد – ایرنا – رییس بودجه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: حوادث رانندگی برون شهری و روستایی استان طی هست ماه امسال ۲۶۵ کشته برجای گذاشته است.

به گزارش ایرناف صحبت الله صفایی نژاد شامگاه یکشنبه در جلسه ایمنی راههای استان در محل استانداری افزود: این تعداد نسبت به ۲۶۹ نفر مدت مشابه سال گذشته یک و نیم درصد کاهش یافته است.
وی مجموع تلفات جاده ای استان در آذرماه امسال را ۲۵ نفر برشمرد و اظهار داشت: این تعداد آذرماه سال گذشته ۳۰ نفر بوده که ۱۷ درصد کاهش داشته است.
وی ادامه داد: تعداد کشته شدگان حوادث رانندگی درون شهری هشت ماهه پارسال و امسال به ترتیب ۶۰ و ۴۷ نفر بوده و ۲۵۵ کشته ناشی از تصادفات برون شهری در هشت ماهه پارسال به ۲۴۱ نفر در سالجاری کاهش یافت.
وی تصریح کرد: تعداد تلفات ناشی از حوادث رانندگی در جاده های روستایی استان با افزایش ۷۱ درصدی از ۱۴ نفر در هشت ماهه پارسال به ۲۴ نفر در مدت مشابه سالجاری رسیده است.
صفایی نژاد گفت: بیشترین و کمترین کشته شدگان حوادث رانندگی استان با ۱۷ و ۵۷ نفر در سالجاری به ترتیب در ماههای اردیبهشت و شهریور بوده است.
وی جاده خرم آباد – بروجرد، خرم آباد کوهدشت، خرم آباد – پلدختر، آزادراه خرم آباد – پل زال و مسیر خرم آباد – نورآباد را به ترتیب محورهای پرتلفات امسال برشمرد و افزود: در مجموع ۹۰ نفر از کشته شدگان تصادفات رانندگی در ۹ مسیر استان بوده اند.
وی اضافه کرد: همچنین ۳۹ تصادف منجر به فوت در ۱۸ نقطه پرتصادف که از قبل شناسایی شده، رخ داده که در این نقاط ۵۳ نفر جان باخته اند.
به گفته صفایی نژاد برای بهسازی ۱۹ نقطه پرتصادف استان ۵۸ میلیارد و ۳۱۸ میلیون ریال نیاز است.
طول راههای لرستان ۷ هزار و ۸۰۰ کیلومتر است.
۷۲۶۹/۶۰۶۰

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  مطالبه تخصیص آب لرستان با جدیت پیگیری می شود

بر چسب ها: , ,


داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد