سه شنبه, ۱۲ مرداد , ۱۴۰۰
9:24:54 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خرم‌آباد و سراب‌دوره؛ میزبان ۳ شهید گمنام
خرم‌آباد و سراب‌دوره؛ میزبان ۳ شهید گمنام
گروه اجتماعی ـ شهرستان‌های خرم‌آباد و سراب‌دوره چگنی در ایام شهادت حضرت فاطمه‌زهرا(س) میزبان پیکرهای پاک و مطهر سه شهید گمنام می‌شوند. به گزارش ایکنا از لرستان، جلسه هماهنگی ورود و خاکسپاری سه شهید گمنام در خرم‌آباد و سراب‌دوره چگنی صبح امروز چهارشنبه، ۲۵ بهمن در سپاه ناحیه خرم‌آباد برگزار شد.این سه شهید گمنام والامقام […]

گروه اجتماعی ـ شهرستان‌های خرم‌آباد و سراب‌دوره چگنی در ایام شهادت حضرت فاطمه‌زهرا(س) میزبان پیکرهای پاک و مطهر سه شهید گمنام می‌شوند.

به گزارش ایکنا از لرستان، جلسه هماهنگی ورود و خاکسپاری سه شهید گمنام در خرم‌آباد و سراب‌دوره چگنی صبح امروز چهارشنبه، ۲۵ بهمن در سپاه ناحیه خرم‌آباد برگزار شد.
این سه شهید گمنام والامقام روز سه‌شنبه در تیپ ۵۷ حضرت ابواالفصل(ع)، تیپ ۲۸۴ سراب‌دوره و مرکزتربیت معلم علامه طباطبایی خرم‌آباد به خاک سپرده می‌شوند
دو نفر از این شهدای گمنام در تک دشمن در منطقه زبیداد عراق با ۲۰ و ۲۶ سالن و یک نفر دیگر هم در عملیات والفجر در فکه شهید شده‌اند.
با خاکسپاری این سه شهید گمنام تعداد شهدای گمنام خاکسپاری شده در لرستان به ۱۰۱ شهید والامقام خواهد رسید که در ۳۱ منطقه از لرستان خاکسپاری شده‌اند.
یادآور می‏‌شود، دوشنبه، ۳۰ بهمن در شب سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) مراسم «شبی با شهدا» در مساجد آیت‌اله مدنی چهار راه طیب، صاحب‌الزمان خیابان رازی و حضرت زهرا(س) دره‌گرم خرم‌آباد برگزار خواهد شد.

خبر جدید  آشنایی با تفکرات مختلف از مزیت‌های فضای مجازی

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب