سه شنبه, ۱۲ مرداد , ۱۴۰۰
14:59:22 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خروجی مطلوب دبیرستان‌های صدرا
خروجی مطلوب دبیرستان‌های صدرا
گروه فرهنگی: معاون امور استان‌ها و مجلس سازمان تبلیغات اسلامی اظهارکرد: تربیت دانش‌آموزان مؤمن و انقلابی که باایمان روشن در مسیر تحقق معارف اسلامی گام بردارند در دبیرستان‌های صدرا پیوسته در دستور کار است. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، حجت‌الاسلام علی دارابی، معاون امور استان‌ها و مجلس سازمان تبلیغات اسلامی امروز پنج‌شنبه، ۱۹ […]

گروه فرهنگی: معاون امور استان‌ها و مجلس سازمان تبلیغات اسلامی اظهارکرد: تربیت دانش‌آموزان مؤمن و انقلابی که باایمان روشن در مسیر تحقق معارف اسلامی گام بردارند در دبیرستان‌های صدرا پیوسته در دستور کار است.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، حجت‌الاسلام علی دارابی، معاون امور استان‌ها و مجلس سازمان تبلیغات اسلامی امروز پنج‌شنبه، ۱۹ بهمن در همایش تجلیل از دبیران معارف دبیرستان‌های صدرا استان لرستان که در حوزه هنری لرستان برگزار شد، گفت: تلاش می‌کنیم که نسل جوان ایرانی را به‌گونه‌ای تربیت کنیم که اهل علم و حرکت مجاهدانه باشند.
وی افزود: شکل‌گیری دبیرستان‌های صدرا یکی‌از تجلی‌های ناب انقلاب اسلامی بود که در آن‌ها تربیت دانش‌آموز انقلابی دنبال شده و در این راستا موفق بوده است.
حجت‌الاسلام دارابی عنوان کرد: انتخاب درست و آگاهانه صدرا با کمک حضور دبیران نخبه صورت می‌گیرد و دانش‌آموزان نیز مسیر خود را در این زمینه انتخاب خواهند کرد.
معاون امور استان‌ها و مجلس سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به این‌که باید پاسدار ارزش‌های اسلامی باشیم، بیان کرد: باید در مقابل توطئه دشمنان از نسل جوان مواظبت کرده و جلوی دام‌هایی که دشمن برای اغواگری جوانان ایجاد می‌کند بایستیم.
حجت‌الاسلام دارابی با بیان این‌که بخش عمده فارغ‌التحصیلان دبیرستان‌های صدرا به حوزه‌های علمیه می‌روند، تصریح کرد: تربیت دانش‌آموزان مؤمن و انقلابی که باایمان روشن در مسیر تحقق معارف اسلامی گام بردارد در این دبیرستان‌ها پیوسته در دستور کار است.

خبر جدید  40مصوبه؛ دستاورد جلسه شورای اداری ذلقیداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب