پنج شنبه, ۸ آبان , ۱۳۹۹
18:30:53 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خریداری ۷۰۰ تن سیب و پرتغال برای روز‌های پایانی سال
خریداری ۷۰۰ تن سیب و پرتغال برای روز‌های پایانی سال
مدیر تعاون روستایی لرستان گفت: بر اساس مصوبات ستاد تنظیم بازار لرستان امسال برای روز‌های پایانی سال ۷۰۰ تن سیب و پرتغال خریداری‌شده است. به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، محمد آصفی امروز در جلسه ستاد تنظیم بازار لرستان با اشاره به اینکه بر اساس مصوبات ستاد تنظیم بازار لرستان امسال برای روز‌های پایانی سال […]

مدیر تعاون روستایی لرستان گفت: بر اساس مصوبات ستاد تنظیم بازار لرستان امسال برای روز‌های پایانی سال ۷۰۰ تن سیب و پرتغال خریداری‌شده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، محمد آصفی امروز در جلسه ستاد تنظیم بازار لرستان با اشاره به اینکه بر اساس مصوبات ستاد تنظیم بازار لرستان امسال برای روز‌های پایانی سال ۷۰۰ تن سیب و پرتغال خریداری‌شده است بیان کرد:. هنوز قیمت عرضه سیب و پرتغال دولتی در سطح استان مشخص نیست و باید قیمت این دو محصول توسط ستاد تنظیم بازار تصویب‌شده و در زمان مقرر شاهد توزیع آن‌ها باشیم.
وی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته ۵۰۰ تن پرتغال و ۲۰۰ تن سیب برای روز‌های تعطیل پایان سال استان تأمین و ذخیره‌سازی شده است.
مدیر تعاون روستایی لرستان با اشاره به اینکه بخشی از سیب و پرتغال موردنیاز استان ذخیره‌سازی شده و بخشی دیگر نیز در حال حمل به استان است. عنوان کرد: بر اساس تصمیمات ستاد تنظیم بازار استان میوه شب عید لرستان از ۲۰ اسفندماه توزیع خواهد شد.
انتهای پیام/

خبر جدید  تیپ مشعل بنگستان واحد بهره‎برداری اهواز ۲ راه‎اندازی شد/هدف ساخت کمک به محیط زیستداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد