چهارشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۹
11:52:59 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خوابگاه دانشجویی مرکز آموزش عالی دلفان افتتاح شد
خوابگاه دانشجویی مرکز آموزش عالی دلفان افتتاح شد
خوابگاه دانشجویی مرکز آموزش عالی شهرستان دلفان با حضور جمی از مسئولان استانی و شهرستانی به بهره‌برداری رسید. به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان؛ امروز با حضور جعفر طولابی فرماندار دلفان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین جمیاری امام‌جمعه شهرستان، خسرو عزیزی ریاست دانشگاه لرستان و جمعی از مسئولین دستگاه‌های اجرایی خوابگاه دانشجویی مرکز آموزش عالی شهرستان به بهره‌برداری رسید.در […]

خوابگاه دانشجویی مرکز آموزش عالی شهرستان دلفان با حضور جمی از مسئولان استانی و شهرستانی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان؛ امروز با حضور جعفر طولابی فرماندار دلفان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین جمیاری امام‌جمعه شهرستان، خسرو عزیزی ریاست دانشگاه لرستان و جمعی از مسئولین دستگاه‌های اجرایی خوابگاه دانشجویی مرکز آموزش عالی شهرستان به بهره‌برداری رسید.
در این مراسم فرماندار دلفان ضمن خیرمقدم طی سخنانی مطالبی را در خصوص نقش دانشجویان و دانشگاه در پیشرفت توسعه جامعه بیان داشت و افزود: دانشگاه موتور محرکه جامعه و منشأ تحولات در عرصه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و پژوهشی بوده است.

خبر جدید  یادواره 42 شهید دهستانهای میربگ شمالی و جنوبی
خوابگاه دانشجویی مرکز آموزش عالی دلفان افتتاح شد
طولابی تصریح کرد: بایستی شرایط به‌گونه‌ای فراهم شود که دانشگاه بتواند ازنظر پویایی و نشاط و در چارچوب تشکل‌های قانونی نقطه نظرات خود را در خصوص مسائل سیاسی، فرهنگی، علمی و پژوهشی بیان نماید.
فرماندار اظهار داشت: فضای آموزشی مناسب و ارائه خدمات رفاهی از مقدمات فراهم نمودن نشاط و پویایی در دانشگاه و مراکز آموزشی است.
وی در ادامه با اشاره به محرومیت شهرستان خواستار توجه ویژه مسئولین استانی در خصوص رفع مسائل و مشکلات مرکز آموزش عالی گردید.
خوابگاه دانشجویی مرکز آموزش عالی دلفان افتتاح شد
در ادامه دکتر عزیزی ریاست دانشگاه لرستان قول مساعد جهت مرتفع نمودن مسائل و مشکلات مرکز آموزش عالی داد.
گفتنی است که این خوابگاه در زمینی به مساحت ۳۸۰ متر و بااعتباری بالغ‌بر ۳۰۰ میلیون تومان و با ظرفیت ۱۲۸ نفر احداث گردیده است.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد