چهارشنبه, ۷ آبان , ۱۳۹۹
16:49:06 - جمعه 2 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خواندن ۳ کتاب درباره «انقلاب اسلامی»؛ حکم قاضی کوهدشتی برای یک مجرم امنیتی
خواندن ۳ کتاب درباره «انقلاب اسلامی»؛ حکم قاضی کوهدشتی برای یک مجرم امنیتی
گروه اجتماعی ـ قاضی دادگاه کیفری و انقلاب کوهدشت یک مجرم امنیتی را به خواندن سه کتاب در خصوص انقلاب اسلامی محکوم کرد. به گزارش ایکنا از لرستان، میثم قلایی، دادرس شعبه ۱۰۲ دادگاه کیفری و انقلاب شهرستان کوهدشت حکم جالبی را برای متهم نوجوان یکی‌از پرونده های قضایی و اغتشاشات اخیر این شهرستان صادر […]

گروه اجتماعی ـ قاضی دادگاه کیفری و انقلاب کوهدشت یک مجرم امنیتی را به خواندن سه کتاب در خصوص انقلاب اسلامی محکوم کرد.

خواندن 3 کتاب در باره «انقلاب اسلامی»؛ حکم قاضی کوهدشتی برای یک مجرم امنیتی

به گزارش ایکنا از لرستان، میثم قلایی، دادرس شعبه ۱۰۲ دادگاه کیفری و انقلاب شهرستان کوهدشت حکم جالبی را برای متهم نوجوان یکی‌از پرونده های قضایی و اغتشاشات اخیر این شهرستان صادر کرد.
این نوجوان متولد ۱۳۸۰ بوده و متهم به اخلال در نظم و آسایش عمومی از طریق ایجاد هیاهو و مشارکت در تخریب اموال عمومی دولتی و با تبلیغ علیه نظام جمهوری اسلامی در فضای مجازی دیگران را دعوت به اغتشاش و حضور در آن نموده است.
قلایی، این فرد را با عنایت به وضع فردی و خانوادگی متهم و فقدان سابقه کیفری و پیش بینی اصلاح وی در آینده، مجرم را به خواندن سه کتاب در خصوص‌ «ریشه‌های انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن»، محکوم کرد.
یادآور می‌شود، دادگاه هدفش از این حکم را اصلاح متهم و جلوگیری از خروج وی از بدنه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و برخورد با رافت اسلامی با متهم و هم چنین بالا بردن سرانه مطالعه و ترویج کتاب و کتابخوانی بوده است.

خبر جدید  با همکاری خیریه آبشار عاطفه ها

انتهای پیام

منبع: کانون سبحان کوهدشتداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد