چهارشنبه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۰
15:37:34 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دادگستری زمینه استفاده از اموال مصادره شده قاچاقچیان را فراهم کند
دادگستری زمینه استفاده از اموال مصادره شده قاچاقچیان را فراهم کند
گروه اقتصاد: استاندار لرستان تشکیل شورای دانا را گامی در راستای ایجاد هم‌گرایی و وحدت در استان دانست و گفت: برخی اموال تملیکی اموال مصادره شده قاچاقچیان قابلیت استفاده دارند و ظرفیتی برای استفاده از آن‌ها توسط دادگستری فراهم شود. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، سیدموسی خادمی، استاندار لرستان امروز سه‌شنبه، ۱۷بهمن در […]

گروه اقتصاد: استاندار لرستان تشکیل شورای دانا را گامی در راستای ایجاد هم‌گرایی و وحدت در استان دانست و گفت: برخی اموال تملیکی اموال مصادره شده قاچاقچیان قابلیت استفاده دارند و ظرفیتی برای استفاده از آن‌ها توسط دادگستری فراهم شود.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، سیدموسی خادمی، استاندار لرستان امروز سه‌شنبه، ۱۷بهمن در جلسه شورای اداری لرستان که در استانداری لرستان برگزار شد، به حضور وزیر دادگستری در گذشته‌ای نه چندان دور در لرستان اشاره و گفت: کسانی‌که به مردم خدمت بکنند حتی اگر سال‌ها هم بگذرد از خاطر مردم فراموش نخواهد شد.
وی با بیان این‌که وزارت دادگستری یک وزارت ویژه است، تصریح کرد: وزیر دادگستری تنها وزیری است که باید موافقت سه قوه را داشته باشد.
خادمی با بیان این‌که سیاست ما در لرستان، ایجاد آرامش و وحدت و ایجاد حس هم‌گرایی در دستگاه‌ها است، ادامه داد: شورای دانا در راستای ایجاد وحدت در لرستان است که اولویت آن حمایت از سرمایه‌گذاری است.
استاندار لرستان با بیان این‌که مجموعه دادگستری استان لرستان همراه دولت است، ادامه داد: نمایندگان ما تعامل خوبی با مدیران دارند.
وی در خصوص مشکلات استان لرستان گفت: لرستان به‌لحاظ وضعیت توسعه‌یافتگی عقب‌مانده است و انتظار ما از دولت این است که آستان لرستان را به‌طور ویژه مدنظر قرار دهند.
خادمی گفت: برخی اموال تملیکی اموال مصادره شده قاچاقچیان قابلیت استفاده دارند و ظرفیتی برای استفاده از آن‌ها توسط دادگستری فراهم شود.

خبر جدید  نهی از رفتارهای ناپسند؛ از ضروریات ایمان و رستگاری امتداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب