چهارشنبه, ۷ آبان , ۱۳۹۹
17:29:41 - یکشنبه 25 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دانشگاه‌ها در پیشگیری از وقوع طلاق فعالیت کنند
دانشگاه‌ها در پیشگیری از وقوع طلاق فعالیت کنند
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری لرستان گفت: دانشگاه‌ها می‌توانند راهکار‌های پیشگیری از طلاق و راهکار‌های تقویت ازدواج‌های عاقلانه را ارائه بدهند و به ما کمک کنند. به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، محمدتقی شاکرمی امروزجلسه مشترک بین مسئولان دانشگاه لرستان و مسئولان دادگستری استان با ارائه‌ی نظرات اعضای هیئت علمی درباره راهکار‌های پیشگیری از […]

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری لرستان گفت: دانشگاه‌ها می‌توانند راهکار‌های پیشگیری از طلاق و راهکار‌های تقویت ازدواج‌های عاقلانه را ارائه بدهند و به ما کمک کنند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، محمدتقی شاکرمی امروزجلسه مشترک بین مسئولان دانشگاه لرستان و مسئولان دادگستری استان با ارائه‌ی نظرات اعضای هیئت علمی درباره راهکار‌های پیشگیری از طلاق در سالن کنفرانس دانشکده علوم اقتصادی و اداری دانشگاه لرستان برگزار شد اظهار داشت:دانشگاه موتور محرک علم و فناوری در جامعه است.
وی با بیان اینکه جامعه‌ی ما جامعه‌ای در حال گذار است، افزود:آسیب‌های اجتماعی به صورت آنلاین و بی‌رنگ‌اند و سن و شخص هم نمی‌شناسند.
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری لرستان   عنوان کرد:در مجازات‌دهی، عالی عمل کرده‌ایم، ولی غفلت‌هایی در بحث پیشگیری داشته‌ایم.
وی با اشاره به اینکه مهم‌ترین رسالت دستگاه قضایی پیشگیری از وقوع جرم است تصریح کرد:باید کارشناسان مذهبی، روانشناسی، حقوقی و جامعه شناسی، ورود بیشتری به موضوع آسیب‌های اجتماعی به‌ویژه راهکار‌های پیشگیری از طلاق داشته باشند.
شاکرمی  افزود: طلاق، دلایل دور و نزدیک دارد که دلایل دور مثل فقر و بیکاری است که در اختیار ما نیست و دولت و نظام باید برای آن چاره بیندیشند، ولی در بحث آموزش‌ها باید آموزش‌ها را تقویت کرد و از نظرات صاحب‌نظران دانشگاهی استفاده کرد.
وی گفت: دانشگاهیان باید ارائه‌ی طریق کنند؛ دانشگاه‌ها می‌توانند راهکار‌های پیشگیری از طلاق و راهکار‌های تقویت ازدواج‌های عاقلانه را ارائه بدهند و به ما کمک کنند.

خبر جدید  پرونده‌های مهم فساد در دست رسیدگی است/ ملت ایران هرگز اجازه دخالت به دشمن را نمی‌دهد

انتهای پیام/داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد