چهارشنبه, ۷ آبان , ۱۳۹۹
13:22:33 - یکشنبه 25 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دانشگاه‌ها مهارت‌های زندگی مشترک را به دانشجویان ارائه دهند
دانشگاه‌ها مهارت‌های زندگی مشترک را به دانشجویان ارائه دهند
به گزارش خبرنگار مهر، رحیم عزیزی ظهر یکشنبه در نشست با اساتید دانشگاه لرستان با اشاره به اینکه صدها عامل برای طلاق وجود دارد، اظهار داشت: برگزای این جلسات باعث ایجاد یک رابطه بین دانشگاه به عنوان مرجع آموزشی و تربیتی و دستگاه های اجرایی می شود و قدم های مبارکی برای پیشگیری از طلاق […]

به گزارش خبرنگار مهر، رحیم عزیزی ظهر یکشنبه در نشست با اساتید دانشگاه لرستان با اشاره به اینکه صدها عامل برای طلاق وجود دارد، اظهار داشت: برگزای این جلسات باعث ایجاد یک رابطه بین دانشگاه به عنوان مرجع آموزشی و تربیتی و دستگاه های اجرایی می شود و قدم های مبارکی برای پیشگیری از طلاق است.

وی یادآور شد: تاکنون سعی داشته ایم اگر دانشجویان بخواهند به نیت اینکه مشکلی را از جامعه حل کنند به طور عملی و از نزدیک در جریان امور قرار بگیرند و از ارائه کمک به آن ها مضایقه نکرده ایم و از این پس نیز این حمایت ها ادامه خواهد داشت.

خبر جدید  دیابتی‌ها نان سبوس‌دار و حبوبات مصرف کنند

معاون منابع انسانی و آموزش دادگستری لرستان با تاکید بر اینکه حل معضلات اقتصادی جامعه نه از عهده دانشگاه و نه از عهده دادگستری ساخته است اما این دو نهاد می توانند در حل معضل های روانشناختی جوانان اقدام کنند، افزود: دو نهاد عمده داریم که اگر کار خود را درست انجام دهند می توانند معضل ها را حل کنند، آموزش و پرورش و آموزش عالی کثیرترین اقشار جامعه را تحت پوشش دارند و می توانند در اصلاح مباحث روانشناختی آن ها و ارائه آموزش های مهارت زندگی  اقدام کنند.

خبر جدید  آغاز رقابت های ورزشی دانش آموزان استان

عزیزی با بیان اینکه همه زوجینی که برای طلاق اقدام می کنند دارای تحصیلات هستند، تصریح کرد: همین افراد اگر در راستای امور خانواده تربیت می شدند، امروز معضل طلاق اینقدر ریشه دار نمی شد.

وی با اشاره به اینکه تقاضا داریم بیشتر به امرو خانوادگی و شناختی دانشجویان در دانشگاه ها دقت کنید، ادامه داد: نهاد آموزش عالی و آموزش و پرورش دو رکن اصلی تربیتی جامعه هستند، تقاضا داریم در قالب واحد درسی و اصلاح سرفصل ها مطالب بیشتری پیرامون ازدواج و مهارت های زندگی به دانشجویان ارائه شود.

خبر جدید  جشنواره موسیقی لری با حضور ۱۱ استان در باغ «گلستان» آغاز شدداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد