سه شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۳۹۹
8:04:16 - شنبه 11 جولای 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دانشگاه علوم پزشکی لرستان نیروی بهورز جذب می‌کند
دانشگاه علوم پزشکی لرستان نیروی بهورز جذب می‌کند
دانشگاه علوم پزشکی لرستان به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحد‌های تحت پوشش، اقدام به استخدام نیروی بهورز از بین فارغ التحصیلان کرده است.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، دانشگاه علوم پزشکی لرستان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز در واحد‌های تحت پوشش خود، طبق آیین نامه اداری-استخدامی و تشکیلاتی غیر هیأت علمی دانشگاه و دستورالعمل اجرایی برای جذب بهورز در نظر دارد تعداد ۱۹۹ نفر از افراد واجدالشرایط را از طریق امتحان عمومی، تخصصی، مصاحبه و گزینش برای پذیرش رشته شغلی بهورزی به صورت قراردادی کار معین بکارگیری کند.
واجدین شرایط برای پذیرش در این دانشگاه به عنوان بهورز، باید دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و کاردانی مرتبط و دیپلم باشند.   بیشتر بخوانید: دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان کمک پرستار جذب می‌کند دانشگاه کردستان پژوهشگر پسادکتری جذب می‌کند
ثبت نام از متقاضیان به صورت الکترونیکی انجام می‌شود و ضروری است متقاضیان قبل از پرداخت وجه نسبت به داشتن شرایط پذیرش بهورزی ابتدا با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به مراکز بهداشت مربوطه (واحد گسترش-مرکز آموزش بهورزی) مراجعه و پس از تایید مراکز نسبت به واریز وجه به صورت الکترونیکی در سایت مربوطه به نشانی http://www.lums.ac.ir اقدام کنند.
متقاضیان فقط تا ۲۵ مرداد فرصت دارند نسبت به ثبت نام الکترونیکی برای شرکت در این آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی لرستان اقدام کنند.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  ایستگاه مطالعه برای دانشجویان در دانشگاه لرستان برپا شد+ عکسداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد