پنج شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۴۰۰
13:16:12 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
داوری ۲۵۰۰ اثر در دومین جشنواره ملی شعر آیات
داوری ۲۵۰۰ اثر در دومین جشنواره ملی شعر آیات
به گزارش خبرنگار مهر، منصور احمدی ظهر چهارشنبه در حاشیه اختتامیه دومین جشنواره ملی شعر آیات در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه این جشنواره در بخش های شعر کلاسیک، زبان و گویش های محلی، معارف سوره واقعه و شعر نو برگزار شد، اظهار داشت: ۴۵۰ شاعر از سراسر کشور در این جشنواره شرکت کردند. […]

به گزارش خبرنگار مهر، منصور احمدی ظهر چهارشنبه در حاشیه اختتامیه دومین جشنواره ملی شعر آیات در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه این جشنواره در بخش های شعر کلاسیک، زبان و گویش های محلی، معارف سوره واقعه و شعر نو برگزار شد، اظهار داشت: ۴۵۰ شاعر از سراسر کشور در این جشنواره شرکت کردند.

خبر جدید  خدمات کلانتری ها به مردم الکترونیکی می شود

وی با بیان اینکه ۲۵۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره در لرستان رسید که توسط تیم برجسته داوران بررسی شدند، تصریح کرد: علیرضا قزوه، عبدالجبار کاکایی، محمدرضا روزبه، مصطفی محدثی خراسانی، محمدتقی عزیزیان، حسین اسرافیلی، مرتضی حیدری آل کثیر آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره را داوری کردند.

دبیر دومین جشنواره ملی شعر آیات همچنین از رونمایی کتاب اشعار منتخب جشنواره خبر داد و گفت: این کتاب با عنوان «بارش خورشید» و در ۳ هزار نسخه چاپ شده است.

خبر جدید  آغاز جلسات تفسیر قرآن و نهج‌البلاغه استاد ویسکرمی در خرم‌آباد

احمدی از تلاش مجموعه معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان برای کسب میزبانی سومین دوره این جشنواره نیز خبر داد.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب