یکشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۰
17:15:49 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دختران روستایی بروجرد برای ادامه تحصیل با مشکل مواجهند
دختران روستایی بروجرد برای ادامه تحصیل با مشکل مواجهند
مدیر آموزش و پرورش بروجرد گفت: دختران روستایی برای ادامه تحصیل با مشکل روبرو هستند. به گزارش ایسنا، شهاب روزبهانی در جمع دانش آموزان دبیرستان دخترانه حضرت مریم، اظهار کرد: یکی از مسائل مهمی که دانش آموزان دختر روستایی بروجرد با آن روبرو هستند ادامه تحصیل پس از دوران دبستان است. خبر جدید  لرستان ، […]

مدیر آموزش و پرورش بروجرد گفت: دختران روستایی برای ادامه تحصیل با مشکل روبرو هستند.

به گزارش ایسنا، شهاب روزبهانی در جمع دانش آموزان دبیرستان دخترانه حضرت مریم، اظهار کرد: یکی از مسائل مهمی که دانش آموزان دختر روستایی بروجرد با آن روبرو هستند ادامه تحصیل پس از دوران دبستان است.

خبر جدید  لرستان ، بخش خبری 20:00 یکشنبه 15 بهمن

وی خاطرنشان کرد: دلایلی از جمله دوری راه، مخالفت برخی خانواده‌ها برای حضور در مدارس مختلط روستایی و عدم توانایی پرداخت هزینه رفت و آمد  و … موجب شده برخی دانش آموزان دختر از ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر بازمانند.

مدیر آموزش و پرورش بروجرد تصریح کرد: یکی از راه‌حل‌های اساسی برای این مشکل، راه‌اندازی یک مرکز شبانه روزی برای دختران روستایی است.

خبر جدید  فاطمه(س) الگویی چند بعدی برای بانوان/ زن ایرانی «خانه نهاد» است

روزبهانی اضافه کرد: در بروجرد یک مرکز شبانه روزی برای پسران روستایی وجود دارد در حالی‌که وجود چنین مرکزی برای دختران ضروری‌تر به نظر می‌رسد و تاکنون اقدامی در این مورد صورت نگرفته است.

وی بیان کرد: خوشبختانه با پیگیری‌های انجام شده توسط آموزش و پرورش بروجرد مراحل اولیه اداری این کار شروع شده که نیازمند حمایت و همکاری همه ادارات و ارگان‌ها و نمایندگان بروجرد است. راه‌اندازی مرکز شبانه روزی می‌تواند از ترک تحصیل تعداد قابل توجهی از دختران دانش آموز روستایی بروجرد جلوگیری کند.
انتهای پیام

خبر جدید  طرحی بر زمین ماندهداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب