دوشنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۰
18:25:20 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
درخشش تمدن ایران در جهان/ثبت جهانی آثار در ماندگاری آنها موثر است
درخشش تمدن ایران در جهان/ثبت جهانی آثار در ماندگاری آنها موثر است
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدجعفر منتظری عصر امروز شنبه در بازدید از قلعه فلک الافلاک خرم آباد با اشاره به اینکه اشیایی که امروز دیدیم نشانه تمدن قدیمی ایران و فرهنگ بسیار غنی است؛ سرزمین ایران از قرن ها قبل دارای فرهنگ و تمدن بسیار پیشرفته ای بوده است، اظهار داشت: امروز در […]

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدجعفر منتظری عصر امروز شنبه در بازدید از قلعه فلک الافلاک خرم آباد با اشاره به اینکه اشیایی که امروز دیدیم نشانه تمدن قدیمی ایران و فرهنگ بسیار غنی است؛ سرزمین ایران از قرن ها قبل دارای فرهنگ و تمدن بسیار پیشرفته ای بوده است، اظهار داشت: امروز در دنیا می توانیم به عنوان ملت و کشوری دارای تمدن قدیمی در عرصه بین الملل حضور پیدا کنیم.

خبر جدید  بروجرد اولین شهرستان سبز لرستان خواهد بود

وی با بیان اینکه بعد از تمدن درخشان گذشته ایران، اسلام هم آمد و ایران در بین کشورها از درخشش خاصی برخوردار شد، تصریح کرد: امیدواریم ملت ایران قدر این تمدن را بدانند.

دادستان کل کشور با تاکید بر اینکه اولین بار است قلعه فلک الافلاک را می بینیم، افزود: اماکن و اشیاء تاریخی که نشان دهنده تمدن بسیار قدیمی و گذشته درخشان کشور است باید مصون و محفوظ از دستبرد باشد.

خبر جدید  بهره برداری از ۵ مرکز جامع خدمات سلامت در شهرستان شوش

حجت الاسلام منتظری خاطرنشان کرد: برای اینکه این آثار تاریخی در بین جهانیان هم ثبت شده و باقی بماند و ملل دیگر هم به آنها توجه داشته باشند، ثبت آن ها در بین آثار بین المللی بسیار موثر است.

وی یادآور شد: اگر در راستای ثبت جهانی قلعه فلک الافلاک و حفاظت از آن کاری از دست ما بربیاید در خدمت دوستان خواهیم بود.

خبر جدید  تکلیف ریاست اداره ورزش و جوانان بندر ماهشهر سریع‌تر مشخص شودداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب