چهارشنبه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۰
10:39:25 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در طرح توسعه مشاغل خانگی، مشاغل IT محور نیز لحاظ شوند
در طرح توسعه مشاغل خانگی، مشاغل IT محور نیز لحاظ شوند
یک مدرس کارآفرینی گفت: در طرح توسعه مشاغل خانگی مشاغل IT محور نیز لحاظ شوند. امین اسد صالحی در گفت‎وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: طرح توسعه مشاغل خانگی می‎تواند به علت کم‎بهره بودن آن به اقتصاد خانوار کمک کند. وی، توجه نکردن به بحث مهارت افزایی متقاضیان دریافت تسهیلات را ازجمله ضعف‎های این طرح […]

یک مدرس کارآفرینی گفت: در طرح توسعه مشاغل خانگی مشاغل IT محور نیز لحاظ شوند.

امین اسد صالحی در گفت‎وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: طرح توسعه مشاغل خانگی می‎تواند به علت کم‎بهره بودن آن به اقتصاد خانوار کمک کند.

وی، توجه نکردن به بحث مهارت افزایی متقاضیان دریافت تسهیلات را ازجمله ضعف‎های این طرح عنوان کرد و افزود: به مهارت و تخصص افراد اهمیت زیادی داده نشده است که این موضوع نیز باید مدنظر گرفته می‎شد تا بازدهی بهتری داشته باشد.

خبر جدید  پایان چهارمین اردوی آمادگی تیم ملی نونهالان هندبال

اسد صالحی بابیان اینکه این تسهیلات به‌صورت فردی داده می‎شود که کار زیادی نمی‎توان با آن انجام داد، گفت: مبلغ این وام‎ها کم بوده و با ۵ تا ۷ میلیون تومان کار زیادی انجام نمی‎شود؛ اگر این تسهیلات به‌صورت تجمیعی، گروهی و تعاونی استفاده می‎شد مبلغ آن به ۲۰ تا ۴۰ میلیون می‎رسید که می‎توان در قالب شرکت کارکرد و اقتصادی‎تر بود و ضعف مالی رفع می‎شد.

خبر جدید  ۳۵۰۰ کلاس درس لرستان نیازمند بازسازی است

این مدرس کارآفرینی با اشاره به اینکه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات قصد دارد تکنولوژی‎های نوین را به روستاها ببرد، ادامه داد: در این طرح توسعه مشاغل خانگی می‎توان مشاغل  IT محور را نیز لحاظ کرد و با این وزارت خانه همکاری داشت.

وی تأکید کرد: باید در روستاها به حوزه IT توجه بیشتری شود.

خبر جدید  حمایت جدی دولت از طرح‌های کارآفرینی در لرستان

به گزارش ایسنا، تفاهم‌نامه همکاری جهاد دانشگاهی با وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با موضوع توسعه مشاغل خانگی در ۸ استان برای ۲۰ هزار نفر مهرماه امسال منعقد شده که مدت آن از زمان امضا سه سال بوده و در صورت توافق طرفین قابل تمدید خواهد بود.
 
انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب